robadan-orgulu-kirmizi-bebek-yelek

ÖRGÜ ROBADAN KIRMIZI BEBEK YELEK YAPIMI


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amigurumi El İşleri
Atatürk
Benim Kalemimden
Bilgisayar
El İşi Oyuncak Yapımı
Eva Kağıt
Evde Neler yapılır ve Satılır
Facebook
Günlük
Hayvanlar Alemi
İnternet
Ödev Kapakları
Panç Nakışı Tarifleri
Recipe
Satmak istedikleriniz.
Teknoloji
Webmaster
Yaşam
Zararsız Çocuk Oyunları

Baştan sona anlatılan Yakadan örülen,Robalı Robasın da ve eteklerinden fırfırlı 6 aylık bebeklerden 1 yaşındaki bebeklere kadar Örgü Bebek Yelek anlatımı Türkçe videolu açıklamalı.

orgu-robali-kirmizi-yakadan-orgu-yelek

orgu-robali-kirmizi-yakadan-orgu-yelek

Örnek resimdeki gibi aynı şekilde Bir Bebek Patiği ile takım yapabilir Örgü Bebek Takımları nasıl örülür diğer modelleri görmek için Bebek Örgüleri yazan menüye bakabilirsiniz.

Şerife hanım Yakadan başlanan Kırmızı Bebek Yeleği için misinalı şiş kullanmış.Bu şekilde çok fazla ilmek ile yapılan modellerde Misinalı şişler çok daha rahat oluyor.

Robadan Bebek Yelek için Kaç ilmekle başlamak gerekir? 70 ilmek ile 3 numara örgü şişleri 1,5 yumak örgü bebe ipi ile yapılmış olan Kırmızı yeleği çeşitli şekillerde süsleyebilirsiniz.

Örgüler bölümünde daha bir çok anlatımlı Bebek Yelek Modelleri görebilirsiniz.Başta sona açıklamalı Bebek Örgüleri gibi Yetişkin kadınlar için Yeleklerden sizde örebilirsiniz.

2 Yaşındaki Bebeklere Yelekler örmek için burada yakalı ve önünde 2 tane Fiyonklar olan Kız bebek yeleği yapılışına bakabilirsiniz.

Örgü Yan Basamaklar Örneği Bebek örgülerinde çok yakışan en güzel Yelek örnekleri için buradan modelin örneği nasıl çıkarılır? görebilirsiniz.

robadan-orgu-kirmizi-bebek-yelek

robadan-orgu-kirmizi-bebek-yelek

Robalı Kırmızı Bebek Yelek

3 thoughts on “ÖRGÜ ROBADAN KIRMIZI BEBEK YELEK YAPIMI

  1. dilek hn.harika videolariniza bakip torunlarima orguler oruyorum.sizden ricam pileli etek yapilisinida bize ogretrmisiniz.
    ellerinize saglik

    • Sevgili Yasemin hanım bu güzellikleri yapacak kadar maalesef vaktim olmuyor ama ben onları sizler için sitemde paylaşıyorum.Örgü Videolarına emek verenleri makale içinde belirtiyorum sağolsunlar Örgücü hanımlar paylaşıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir