Menü Kapat

erkeklere-hemen-orulen-kolay-modelli-si-isi-bere-yapilisi

ÇABUK ÖRÜLEN ŞİŞ MODELLİ ÇOK ŞIK ERKEK BERESİBerenin yapımı için Alize lanagold orta kalınlıkta bir Yün ve 4 numara Şiş ile yapılan Baklava örneğinin aynısı ile Kaşkol yaptığınız da her Yaş Erkekler için Bere ve Atkı Takım örebilirsiniz.

Model Erkekler için örülen her modele uyar,Her Erkek Örgülerine gider..Özellikle Balıkçı yaka bol Örgü Erkek Kazak ve Hırkalarda çok yakışır.Şık Modern Babalar için örülen Yetişkin Erkek Yelek yapanlara da Berede kullanılan modeli önerim.

86 İlmek ile Başlanan Esnek Erkek Beresini 10 yaşından tutun Yetişkin Erkeklere kadar Bu Bere olur.Ama üstünü daha geniş yapacak olanlar için de videoda nasıl büyütülür açıklaması yapılıyor.

cabuk-orulen-erkek-beresi-sis-modeli
cabuk-orulen-erkek-beresi-sis-modeli

86 ilmek ile başlayan Bere lastiği 12 cm kadar 35 sıra yapılıyor.Bere lastiği kıvırmalı olduğundan uzun yapılıyor.Lastik yapıldıktan sonra Örnek kurulumu için ilmekler bölünüyor.

10+10 örgünün iki yanları için, 5 burgu 16 ara 5 burgu ve diğer başı için yine 10 tane.Siz ilmek ayırmayı videodan iyi takip ettiğiniz de daha rahat olur.

Önceki modeli de Hanımlar için 3D Örgü Taşlı Bayan Patik modelini sizlere sundum.Tığla örülen Bu Patiğin örneği Battaniyelere ve Örme Bebek Giysilerine de çok güzel gidiyor.

Yetişkin Erkek Süveter örmek için baştan sonra başka bir örnek ile şiş ile yapılan Süveter Tarifine de buradan görebilirsiniz.

2 Comments

  1. Geri bildirim: FISTIK GÜZELİ BERE MODELİ KIZLAR İÇİN ÖRGÜ ŞAPKA YAPIMI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: YUVARLAK MOTİFLİ DANTEL SAÇAKLI BAYAN YELEĞİ MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir