Örgü Modelleri ERKEK ÖRGÜLERİNE BERELERE KAZAK VE SÜVETERLERE MODEL

ERKEK ÖRGÜLERİNE BERELERE KAZAK VE SÜVETERLERE MODEL

2300
orgu-modeli-erkek-orgu-ornekleri
orgu-modeli-erkek-orgu-ornekleri

Benim Erkek Örgüleri için Berelere,Süveter ,Kazak ve Hırkalara çok yakıştırdığım Kabarık Baklavalı Örgü Modelini ister oğlunuz ister eşiniz isterseniz Babalar için Modeller yapabilirsiniz.

Erkeklere Örgü neler yapılır? diye düşündüğüm de aslında bu modelle her şey yapılır.Becerikli olanlar Fermuarlı Hırkalar yapabilirler.

Yetişkin Erkek Bereleri ve Kullanan Erkekler için Örgü Kaşkol ve Boyunluk yapımında da bu örneği uygulayabilirsiniz. Bebek Örgüleri de Kabartılı Örgülerin çok yakıştığını düşünürsek Erkek Bebek Battaniyelere de olabilir.

Kadın Yeleği Örnekleri için de Tığ işi Kafesli,Kutulu ve Fıstıklı modeli ile Bal Arıları Yelek Modelini inceleyebilirsiniz. Daha çok Baharlık Şallar,Yelekler ve Etollere ayrıca Bluzlara gider bir model.

Örgü Desenini Baklava modeli kabarık örneği ile Erkek Çocuk Örgülerine Yetişkin Adam Örgü Modellerine yakıştırdım Ama Anne Yeleklerine de güzel olur.

adam-erkek-orgulerine-orgu-deseni
adam-erkek-orgulerine-orgu-deseni

10-12 yaş Üstü Erkek Çocuklarına  Örgü Ceket,Hırka veya Süveter ile Kazak modeli yapılır ama daha Ufak çıkar için bana göre ağır bir örnek.Belki de güzel olur görmek lazım tabi ki.

Aynı örneğin içinde haraşo yapılmadan yapılan Sıralı Baklava Örgü Modeli de oluyor.İsteyen Haraşoları hiç yapmaz sadece Baklava Deseni örneğini uygular.

Ya da Haraşo yerine Pirinç örneği gibi minik örnekler de düşünebilirsiniz.Uzun diz altına gelen Cepli Bayan Hırkası yapıldığın da modeli yakıştırdık.Yakalı ve Cepli bir de Kemerli yapılırsa harika olur.Ama bunun için Örgü işinde çok usta olmak gerekir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz