Skip to main content


40-dakikada-1-cift-patik tarifi

40 DAKİKADA 1 ÇİFT PATİK YAPIMI İLE REKORA KOŞUYORUZ

20 Dakikada 1 Tek 40 Dakika da 1 Çift Patik yapmak için modeli bir kez izlemeniz yeter.Hatta eli hızlı olanlar daha kısa zamanda bile Açık örmeli Kadın Patik ile Çeyizler Renk,renk Patik modeli dolacak.

Artık böyle Çok Kolay Patikler Moda.Öyle çok uzun uğraştıran Kız Patiklerini Yeni Tasarım Açık Örgüden Patik modelleri aldı.

Aslında Bu Modeli daha önce Çiçekle süslenmiş modelini Çiçek yapımı ile birlikte görmüştük.Aşağıda ki resme baktığınız da Benzer Patik Modelinin yapılışı da bulunuyor.

20-dk-1-40-dk-2-kolay-patik
20-dk-1-40-dk-2-kolay-patik

HARAŞO BAŞLAYIP LASTİK İLE BİTEN KOLAY PATİK

Haraşo Lastik Çiçekli Patik modeli Lastik olması gerekiyor ama Çift lastik yapılan yeri esnek örgü ile yapabiliriz.Çok güzel Şişle yapılan Esneyen Örgü desenleri var onlara da yapılır.

İlk öğrenenler Haraşo,Lastik ile yaptıktan sonra Aynı tekniği kullanarak Birbirinden farklı bir çok model üretebilirsiniz.Burada sizin hayal gücünüze göre ortaya harika modeller çıkarabilirsiniz.

ÖNLÜK PATİK MODELİNİ ÖRGÜ BİLMEYEN İZLEDİ AYNISINI YAPTI

Önlük Patik Modelini Takipçiler görmüşlerdir.Her daim yeni modelleri takip eden Nazarca.com sevenlerine ayrıca teşekkürler.Haraşo 2 renkli yapılan Model de bu.

ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIN DÜNÜRLER ÇEYİZ GÖRSÜN

Henüz Yeni Tasarım Şiş ve Tığla Kolay Patik örnekli modelleri görmeyenlere bu Dünürler Patik Görsün Modelini de önerim.

DİKDÖRTGEN ÖRÜLEN BURGULU BONCUKLU DEĞİŞİK PATİK YPIMI

Boncuklu Burgulu Bayan Patik modelini gördünüz değil mi? Altından küçük biz büzme ve yanlara eklenen İnciler ile modele bir de yakından bakın.

KOMŞUM GÖRDÜ AYNISINI HEMEN ÖRDÜ PATİK MODELİ TARİFİ

Komşum Ördü Patik yapımına çok sevdim ve Baya Bayan Patiği için bu model özellikle Yetişkinler için.

W ŞEKLİNDE SÜPER KOLAY AÇIK ÖRGÜ PATİK TAM TARİFİ

W Şeklinde Örgülü Patik modeli sadece Ajurlu modeli ile benim ayrı beğendiğim bir Model.Ben Sade Patikleri daha çok seviyorum.Çok kalın olmayan Hafif modeller ile Ayaklarım hava alıyormuş gibi hissettiğim için tercihim Açık örgü Şiş patikler den yana.

AÇIK ÖRGÜDEN BAĞCIKLI KOLAY ÇORAP ANLATIMI

Patik yapılır da hiç Açık Örgüden Çorap yapılmaz mı? yapılır elbet.Böyle usta örgücü hanımlar her şey yapabiliyorlar.

2019 YILININ ÇEYİZE İLK YAPILACAK KIŞ NOHUTU PATİK MODELİ

2019 Çeyiz Patikleri diye sunduğum bu model az önce dediğim gibi Bu model Haraşo ya da düz örgü ile de yapılıyor.Ama Nohutlu Örnekli Patik Yapımı ile daha bir Şık olmamış mı?

Demem o ki Lastik örgü yerine Elastik örgü Haraşo yarine Modelli örnekli Örgü Desenleri Tek renk yerine Renkli,Çizgili ya da Jakar desenli olabilir.

40-dakikada-patik-modeli-yapilisi
40-dakikada-patik-modeli-yapilisi

Modelin tam gösterilen en güzel Görselini en sona Sakladım.Örmek İsteyen,Ören,Emeği Paylaşan ve Beğenen emeği geçen ve geçecek olanlardan Allah razı olsun.Kolay gelsin.

Benzer Yazılar:

7 NUMARA TIĞLA ÖRÜMCEKLİ ZİNCİRLİ ŞAL YAPILIŞI
7 Numara Tığla Üçgen Köşeden aşlayan Şal Tarifi- Kolay Şal Modeli yazsam çok Klasik olacak ama bu gerçekten Kolay ve çabuk,çabuk bir Şal Örmek isteyenler varsa buyursunlar. Şal modelini biraz daha hareketli yapmak için ...
DAMLA BADEM ÖRGÜ MODELİ
Şiş işi Kibar Zarif örneklere Yelek Modellerine işte Örgü Damla Badem Modeli. Türkçe videolu açıklamalı yapılışı ile İnce şişle yapılan Yazlık Modellerde de kullanılan Örgü Badem Motifi. Örneğin anlatımını yapan Gönül hanım ilk gösterdiği ...
BEYAZ DANTELDEN GÜLLÜ YAPRAKLI KENAR DANTELİ
Hem havlu kenarı hem kenar danteli olarak kullanabileceğiniz çok güzel beyaz dantelden güllü ve yapraklı dantel örneği. Bütün el işleri ve yani modeller,örnekler için El işleri menüsünden yararlanabilirsiniz. Havlu kenarları devamlı yenileri ekleniyor ...
2 RENKLİ YILDIZ ÇİÇEĞİ LİF YAPIMI
Süreyya Ertem Lif Modeli 2 Renkli Yıldız Çiçeği Lif Modeli Tarifi-Ortadaki Beyaz Motif ile başlanan Mavi ipe geçtikten sonra Dilim,dilim yapılan aralarda örümcek uygulanan bu Lif Türkçe Videolu Açıklamalı. Yeni Lifler için biz de ...
KABARIK FISTIK ÖRNEKLİ ÖRGÜ ÇOCUK YELEK MODELİ AÇIKLAMALI
Tığla Çocuk Yeleği Örme- Anlatımlı Örgü Tığ işi Kolay Kız Çocuk Yelek Modeli yapılışı baştan sona anlatılıyor ve gösteriliyor. Sonbahar ve Kış aylarında Çocukların sırtından eksik etmediğimiz Örgüden Çocuk Yelekleri için sitede Şiş ve ...
SON AYLARIN TREND BONCUKLU ŞİŞ OYASI YAPILIŞI
Son günlerin Tren Boncuklu Şiş Oyasını Birde Derya Hanımdan Nazarca Oya Modelleri ve Yapılışları olan sayfamız da görün isterim.Mor Yazmaya Sarı Kum Boncuklu Oyalar için diğer Tarifleri de göstereceğim. Kum Boncuklu Oldukça Basit Şık ...
LASTİKLİ TURUNCU BAYAN PATİK TARİFİ
Tığla Lastikli Modelli Patik Tarifi ve Üstündeki Çiçek yapılışı aynı video ile detaylı anlatımlı olarak sunuluyor.Turuncu Renk Tığ işi Lastik Örnekli Patik yapımı. Jakarlı Tığ Patik örneği de 2 renkle Jakar Desenleri yapıarak bitirilen ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “40 DAKİKADA 1 ÇİFT PATİK YAPIMI İLE REKORA KOŞUYORUZ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir