El İşleri 40 DAKİKADA 1 ÇİFT PATİK YAPIMI İLE REKORA KOŞUYORUZ

40 DAKİKADA 1 ÇİFT PATİK YAPIMI İLE REKORA KOŞUYORUZ

6923
40-dakikada-1-cift-patik tarifi
40-dakikada-1-cift-patik tarifi

20 Dakikada 1 Tek 40 Dakika da 1 Çift Patik yapmak için modeli bir kez izlemeniz yeter.Hatta eli hızlı olanlar daha kısa zamanda bile Açık örmeli Kadın Patik ile Çeyizler Renk,renk Patik modeli dolacak.

Artık böyle Çok Kolay Patikler Moda.Öyle çok uzun uğraştıran Kız Patiklerini Yeni Tasarım Açık Örgüden Patik modelleri aldı.

Aslında Bu Modeli daha önce Çiçekle süslenmiş modelini Çiçek yapımı ile birlikte görmüştük.Aşağıda ki resme baktığınız da Benzer Patik Modelinin yapılışı da bulunuyor.

20-dk-1-40-dk-2-kolay-patik
20-dk-1-40-dk-2-kolay-patik

Haraşo Lastik Çiçekli Patik modeli Lastik olması gerekiyor ama Çift lastik yapılan yeri esnek örgü ile yapabiliriz.Çok güzel Şişle yapılan Esneyen Örgü desenleri var onlara da yapılır.

İlk öğrenenler Haraşo,Lastik ile yaptıktan sonra Aynı tekniği kullanarak Birbirinden farklı bir çok model üretebilirsiniz.Burada sizin hayal gücünüze göre ortaya harika modeller çıkarabilirsiniz.

Örgü Patik Modelleri

Önlük Patik Modelini Takipçiler görmüşlerdir.Her daim yeni modelleri takip eden Nazarca.com sevenlerine ayrıca teşekkürler.Haraşo 2 renkli yapılan Model de bu.

Henüz Yeni Tasarım Şiş ve Tığla Kolay Patik örnekli modelleri görmeyenlere bu Dünürler Patik Görsün Modelini de önerim.

Boncuklu Burgulu Bayan Patik modelini gördünüz değil mi? Altından küçük biz büzme ve yanlara eklenen İnciler ile modele bir de yakından bakın.

Komşum Ördü Patik yapımına çok sevdim ve Baya Bayan Patiği için bu model özellikle Yetişkinler için.

W Şeklinde Örgülü Patik modeli sadece Ajurlu modeli ile benim ayrı beğendiğim bir Model.Ben Sade Patikleri daha çok seviyorum.

Çok kalın olmayan Hafif modeller ile Ayaklarım hava alıyormuş gibi hissettiğim için tercihim Açık örgü Şiş patikler den yana.

Patik yapılır da hiç Açık Örgüden Çorap yapılmaz mı? yapılır elbet.Böyle usta örgücü hanımlar her şey yapabiliyorlar.

2019 Çeyiz Patikleri diye sunduğum bu model az önce dediğim gibi Bu model Haraşo ya da düz örgü ile de yapılıyor. Ama Nohutlu Örnekli Patik Yapımı ile daha bir Şık olmamış mı?

Demem o ki Lastik örgü yerine Elastik örgü Haraşo yarine Modelli örnekli Örgü Desenleri Tek renk yerine Renkli,Çizgili ya da Jakar desenli olabilir.

40-dakikada-patik-modeli-yapilisi
40-dakikada-patik-modeli-yapilisi

Modelin tam gösterilen en güzel Görselini en sona Sakladım.Örmek İsteyen,Ören,Emeği Paylaşan ve Beğenen emeği geçen ve geçecek olanlardan Allah razı olsun.Kolay gelsin.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz