Örgü Modelleri ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIN DÜNÜRLER ÇEYİZ GÖRSÜN

ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIN DÜNÜRLER ÇEYİZ GÖRSÜN

1494
ceyizlik-patikle-dunurler-model-gorsun
ceyizlik-patikle-dunurler-model-gorsun

Çeyizlik Yelpaze Modelli Açık Örgü Patik Tarifi-Şiş ile başlayıp Açık örülen dikilen ve Modeli ile Çeyizlik bu Patik Dünürleri kıskandıracak.

2 renkli Patik ipleri ile Önünde Fiyonk yapılan Bağcıkları olan Bu Güzel Patik Kız Çeyizinin en ilgi gören Kadın Patik modeli olacak.

37-38 Ayak numarasına uygun Şiş Bayan Patik Tabandan 106 ilmek ile başlanıyor.Her Ayak numarası için 2 ilmek artırdığınız büyük ya da 2 ilmek eksin yaptığınız da daha Küçük Patikler yapılabilir.

ceyizlik-acik-orgu-yelpaze-patigi
ceyizlik-acik-orgu-yelpaze-patigi

Gördüğünüz üzere açık örgü tekniği ile yapılan bir çok Patikler sayfamız da var.Şimdi sizlere Bugün ve önceden eklediğim bir kaç modeli göstereceğim.

DİKDÖRTGEN ÖRÜLEN BURGULU BONCUKLU DEĞİŞİK PATİK YPIMI

Bakın bu Patik modeli de aynı teknik ile yapılıyor. Dikdörtgen Burgulu Boncuklu Patik yapımını da Patikler bölümünden ve buradan Tıklayıp görebilirsiniz.

KOMŞUM GÖRDÜ AYNISINI HEMEN ÖRDÜ PATİK MODELİ TARİFİ

Komşum da Ördü Bayan Patik modeli de açık örülüyor ama dikişsiz bir bütün olarak kapatılıyor.Bu Model Bay ve Bayan Patik modelidir.

W ŞEKLİNDE SÜPER KOLAY AÇIK ÖRGÜ PATİK TAM TARİFİ

Şimdi Öğreneceğimiz Patiğin Haraşo ile yapılan Örnek olmadan Kolay Patik modeli de W Bayan Patik Modeli olarak Yapılışını izleyebileceğiniz bir Örnek ve anlatımlı.

yelpze-acik-orguden-sis-ceyiz-patik
yelpze-acik-orguden-sis-ceyiz-patik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz