Örgü Modelleri DİKDÖRTGEN ÖRÜLEN BURGULU BONCUKLU DEĞİŞİK PATİK YPIMI

DİKDÖRTGEN ÖRÜLEN BURGULU BONCUKLU DEĞİŞİK PATİK YPIMI

1116
dikdortgen-burgulu-inci-patik-yapilisi
dikdortgen-burgulu-inci-patik-yapilisi

İki Şiş ile Dikdörtgen yapılan Burgulu İncili,Boncuklu Değişik Açık örgü ile Bayan Patik Modeli Tarifi.Bu Yılın modası Açık Örgü Patikler için değişik modeller var.

Patik yapımına arka taraftan 46 ilmek ile başlanıyor. Arka ve önde ortada dikiş olan Kenarlara Burgu ve İnci ile süsler yapılan Model birleştirilerek örülüyor.

46 ilmekle başlayıp 38 haraşo sırası olana kadar yapılıp burun kısmına geldiğinde kesmeler başlanıyor.Boncuklar Patik bittiğinde Burgu aralarına iğne ile dikiliyor.

burgulu-incili-yesil-kadin-patik-tarifi
burgulu-incili-yesil-kadin-patik-tarifi

Patik bilek kısımını en son 1 sıra trabzan yaparsanız örgüdeki dalgalanma gider bileğe daha rahat oturur. Tunç Dolyy Yeşil ip-Patik İncileri-iğne-3 numara şiş-2 numara Tığ.

37-38 numara Patik için 46 ilmek ile başlanacak.Detaylar videoda gösterilmekte.İnci dikmek istemezseniz sadece Burgulu modeli ile de yapabilirsiniz.

KOMŞUM GÖRDÜ AYNISINI HEMEN ÖRDÜ PATİK MODELİ TARİFİ

Komşum da Aynısını Ördü Patik modeli için de Şiş ile Düz açık yapılıp daha sonra dikilen modellerden. Geçen gün bu modeli sunduğumda çok sevilen bir model oldu.

KARANFİL DESENLİ TUNUS PATİK YAPIMI

Karanfil Tunus Kadın Patik modeli de sayfamız da Tunus Örgüden Patik modellerinden Tarifi olan modellerden.

BİR PATİK MODELİNE İNCİ BU KADAR MI YAKIŞIR

Patik İncili Modelli osun kolay olsun dediğinizi duyar gibiyim.Çeyizlik Gelin Patiklerin den böyle,renk,renk yapıp sandığa atabilirsiniz.

YÜKSEK BİLEKLİ ŞİŞ MODEL ÖRNEKLİ BAYAN PATİ YAPIMI

Yüksek Bilekli Şiş Patik modeli 37-38 numara Ayaklara göre 2 şişle yapılan örneği kibar modeli için buradan yapılışına bakabilirsiniz.

dikdortgen-burgulu-inci-patik-yapilisi
dikdortgen-burgulu-inci-patik-yapilisi

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz