Menü Kapat

incinin-cok-yakistigi-mavi-bayan-patik

BİR PATİK MODELİNE İNCİ BU KADAR MI YAKIŞIRMavi İncili Tığ İşi Kadın Patik Tarifi-Oldukça Zarif bir Bayan Patik Modeli çalışması izleyeceğiz.Çok Kaliteli videolu bir anlatım ile İncili Gelin Patik Modeli olarak değerlendirebiliriz.

Direkli Trabzanlı Patik modelinin Boncuksuz olanını geçen sizler ile Yelek Modelinden Patik Tarifi adı ile burada yayınladım.

Hatta o sayfada Patik örneğine “İnciler çok yakışır” diye söylemiştim.Bugün İncilerin çok kibar yerleştirildiği bu modele bayıldım.

mavi-beyaz-incili-ceyiz-patik
mavi-beyaz-incili-ceyiz-patik

Modeli anlatan Deniz Kabuğuna çok teşekkür ederiz.Çok kaliteli ve anlaşılır Patik Anlatımlı videosu olmuş.Modeli anlamayacak bir şey yok,kolay.

Şimdi burada İnciler dik olarak sıralanmış.Ben İncilerin  arada yapılan sık iğnelerin üstüne dikileceğini düşünmüştüm.Diğer Patik çalışmasında da bunu belirttim.

Ama boncuk abartılmadan böyle oldukça Zarif bir Patik olmuş.Siz Boncukları nası isterseniz oralara dikebilirsiniz.

İncili Gelin Patiği için Nako Pırlanta marka İp-2 numara Tığ . 15 Zincir ile burun kısmından başlanıyor. Tığa ip alın 3 zincir bırakıp 4. zincire batın 2 li trabzan yapın.

Bu sıra her zincirin üzerine birer kez batarak tam 12 tane trabzan yapılacak.Her sırada 4 tane 2 sağda 2 solda devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir