El İşleri AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR ÜÇGEN ŞAL MODELLİ TIĞ İŞİ

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR ÜÇGEN ŞAL MODELLİ TIĞ İŞİ

1976
askin-gozu-kordur-sal-modeli
askin-gozu-kordur-sal-modeli

Tığ işi Çeyizlik Şal Yapımı- Aşkın gözü kördür Üçgen Şal Modeli yapılışı- Krem renkli tek renk örnekli Üçgen ucundan başlamalı Şal modeli.

Trabzan ve Örümceklerden oluşan Şık modeli Düğünler de Abiye Tığ işi Şal ya da Gelin Şalı da yapabilirsiniz. Kış Geldi bu aylarda Tam Şal örme zamanı.

Bahar ve Sonbahar Aylarında da kullanabileceğiniz Mevsimlik deseni örnek anlatımı ve Kaliteli videosu ile güzel Bir Şal yapmak için Tarifi izleyebilirsiniz

tig-isi-askin-gozu-kor-sal-yapimi
tig-isi-askin-gozu-kor-sal-yapimi

Şal için 1 yumak kadar ip yeterli olacaktır.Şal boyutunun ne kadar yapıldığını soranlar için alt uçtan köşeye kadar 1 metre boyunda yeterli. Ama isteyen daha Büyük Şallar da yapabilirler.

DİKDÖRTGEN ÖRÜLEN BURGULU BONCUKLU DEĞİŞİK PATİK YPIMI

Biraz da Günün diğer modelleri neler? onlara bakalım.Bu gördüğünüz Dikdörtgen Burgulu Boncuklu Patik modelini Kolay Şiş Patikler isteyenler için yayınladım.

2-3 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN FARE DİŞİ MODELİ İLE HIRKA

2-3 Yaş Fare Dişli Hırka modeli de Yakasından başlandıktan sonra Kol ve bedenleri yapılan Anlatımlı Çocuk Hırkası Tarifi ile sizlere sunduk.

YELPAZE ÖRNEKLİ ŞAL YAPIMI VE TIĞ İŞİ ŞALLAR

Yelpaze Şal Yapımı ve Modeller görebileceğiniz bu Sayfaya Zarif Şallar ve Gösterişli Örnekli Bayan Omuz Şalları,Fularlar gibi modeller var.

2017 ÖRGÜ BAYAN BOYUN ŞALLARI,FULARLAR VE ATKILAR

Bayan Şallar ve Fularlar için de Değişik örneklerden değişik modeller görebileceğiniz sayfayı özenle sizler için hazırladım.

SIRADAN ŞAL MODELLERİNDEN BIKANLAR İÇİN 60 TANE HARİKA ŞALLAR

60 Harika Şal Modellerini de Sıradan Şallardan sıkılan Değişik Dünya da örülen Değişik Ülkelerin yaptığı modelleri bir araya topladım.

askin-gozu-kor-sali
askin-gozu-kor-sali

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz