Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 2-3 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN FARE DİŞİ MODELİ İLE HIRKA

2-3 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN FARE DİŞİ MODELİ İLE HIRKA

7184
2-3-yas-fare-disi-modelli-cocuk-hirka
2-3-yas-fare-disi-modelli-cocuk-hirka

Fare Dişi Örnekli 2-3 Yaş Çocuk Hırkası Tam sonuna kadar Tarifi ile-İki şiş ile yapılan Bebek Örgülerinde Battaniye,Bere,Yelek ve Patik modellerin de çok kullanılan Fare Dişi şiş deseni ile Model yapılışı.

Kartopu 100 gram 300 metre iple 3,5 numara Normal ve misinalı şiş kullanılan model 76 ilmek ile başlanıyor.Genişlik: 31 cm-Yakadan uzunluğu 32 cm-Kol Boyu 30 cm.

sifir-yaka-fare-disi-ornekli-bebek-hirka
sifir-yaka-fare-disi-ornekli-bebek-hirka

Boyu daha uzun olan çocuklar için beden sırasını 5-10 ilmek daha uzun yapabilirsiniz. 4-5 numara Şiş ile yaptığınızda da ölçüler daha büyük ve geniş olur.

Kol,Yaka ve Etek ucu bant bölümleri haraşo yapılıyor.Burada Etek ve Kollarda  1  ters 1 düz lastik örneği de uygulayabilirsiniz.

Bu model de çok güzel görünüyor değil mi? Aynı şekilde yapım aşamalı olan bu modele de buradan bakınız. Gül Bebek Yelek yapımı.

Elle Örülen Bebek Yelekleri için buraya bakarsanız hem Resimdeki Yeleğin tam tarifi hem benzer güzel modellere bakabileceksiniz.

2-3-yas-fare-disi-modelli-cocuk-hirka
2-3-yas-fare-disi-modelli-cocuk-hirka

Şişle Bebek Hırka veya Yelek hangini örmek isterseniz bu Robalı Yapraklı modelli Çocuk Yelek ve Hırka yapımına bakınız.

24 İlmekle Bebek Bolero Tarifi modeli de pek şirin örnekli kibar modelli 1-2 yaş Bebekler için.Model detayları ve yapım aşamalarına buradan bakınız

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz