fare-disi-ornekli-pembe-bebek-yelek-yapilisi

ÖN PAT VE LASTİK YAPILMAYAN FARE DİŞİ MODELLİ BEBEK YELEK


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Yelek Örnekleri

Fare Dişi Modelli Ön Pat Yapılmayan Zarif Bebek Yelek ve Patik Takımı Tam açıklamalı Bebek Örgü Tarifleri. u Örnek ile yapılan Bayan Yelek,Bebek Hırka ve Boyunluklu Bere yapılışları ile.

2-2,5 Yaşa uygun Bebek Yeleği eni 39-Boy 36 cm Nako Elit Baby İp 3,5 numara Şiş ile yapılan Model. Aynı sayılar ile 4 numara Şiş ile yaparsanız 3-3,5 yaş belki zayıf olan 4 yaş çocuklara da tam gelir.

Eğer 3 numara Şiş kullanırsanız aynı ilmek sayıları ile 1-1,5 yaş Bebeklere ta gelecektir.Tabi bu ölçüler aynı kalınlıkta ipler için geçerli.

Modelin yapımı için çok sevilen Fare Dişi Örgü Desenini kullanılmış.Bu Model ile yapılan Diğer Bebek Örgülerinin de Tariflerini yazı için de paylaşacağım.

2-2,5-yas-fare-disi-modelli-bebek-yelek
2-2,5-yas-fare-disi-modelli-bebek-yelek

Fare Dişi Şiş örneği Yeleğin alt kısmında kullanılmış.Yeleğin üst Yaka Roba bölümü için de haraşo örneği uygulanmış.

Patik ve Yelek için 2 yumak ip yeterli gelmiş.Ön parçalar 35 ilmek arka parça 70 ilmek ile yapılacak. Önlerde lastik yapılmamış.Eğer Kurdele yerine Düğme yapmak isterseniz o zaman.Önde ilik evi açmayı unutmayın.

2-3 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN FARE DİŞİ MODELİ İLE HIRKA

Aynı 2-3 Yaşlar İçin Fare Dişi Bebek Hırka Modeli için de Bu Hırkanın yapılışını izleyebilirsiniz.

Etekten başlanan 3 parça bayan yeleği Fare dişi modeli ile başlıyor.Lastik ve ön patları yapmak isteyen ilmek sayılarına sadık kalarak yelek modelin de uygulamasını yapabilir.

FARE DİŞİ MODELLİ KADIN YELEK TARİFİ

Yine aynı örneğin kullanıldığı Tam Tarifi ile Fare Dişi Bayan Yelek Tarifine bakıp kendiniz için de Bu Yelek modelini yapabilirsiniz

fare-dsi-bebek-yelek-on
fare-dsi-bebek-yelek-on

Battaniye yapmak için örneği kullananlar Battaniye çevresine 8-10 diş haraşo örgü yapabilir ya da zarif bir kenar örneği olabilir.Modelin Roba kısmı 31 diş haraşo olana kadar örüldükten sonra kesme işlemi yapılacak.

FARE DİŞİ BOYUNLUK ANLATIMI

Fare Dişi Boyunluk Bere Bayan Örgüsünü de çok önceleri sizlere Tarifini sunmuştum.Bu örneğin nereler de kullanıldığını ve Tariflerini sayfamız da görebilirsiniz

bastan-sona-orgu-sis-model-cocuk-pembe-yelek
bastan-sona-orgu-sis-model-cocuk-pembe-yelek

Model etekten başlanıp Koltuk altı kesim noktasına gelmiş.Bebek Yaka ve Kol kesimi detaylı gösteriliyor.

SÜT DİŞİ ÖRNEKLİ BEBEK HIRKA BAŞTAN SONUNA TARİFİ

Çok benzer modeli ile Süt Dişi Bebek Hırka Yapımını da öneriyorum.

fare-disi-ornekli-bebek-orgu-tarifleri
fare-disi-ornekli-bebek-orgu-tarifleri

Fare Dişi Bebek Yelek Tarifi Detaylı anlatımını buradan izleyebilir beğendiğiniz modelleri paylaşabilirsiniz.Fare dişi Bebek Patik modeli yapılır modeli de sayfada

Patik modeli Fare Dişi Tarifi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÖN PAT VE LASTİK YAPILMAYAN FARE DİŞİ MODELLİ BEBEK YELEK”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir