Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ŞİŞ MODELLE BEBEK HIRKA VE YELEK YAPIMI TEK,TEK ANLATIMLI

ŞİŞ MODELLE BEBEK HIRKA VE YELEK YAPIMI TEK,TEK ANLATIMLI

6492
yelek-hirka-bebek-orgusu-sis-modeller
yelek-hirka-bebek-orgusu-sis-modeller

Şiş Örgü İle Yapraklı Modeli ile Tek,tek Anlatımı Bebek Yelek ve Hırka Tarifi. Detaylı Açıklamalı Bebek Örgüleri yapılışı. Aynı modeli hem Kısa Kollu Yelek Hem Hırka Modeli olarak kullanabilirsiniz.

Kısa Kollu Yapraklı Yelek modelinin kol kenarlarına yapılan kenar oya ve haraşoyu yapmadan önce Uzun kollu Hırka yapacaksanız yeterli uzunlukta örebilirsiniz.En son kollarının kenarına haraşo ve kenar oyasını yapabilirsiniz.

Şapkalı Tunus Bebek Hırkaları için de sizlere en son paylaştığım Tunus Örgü Modellerinden bu çalışmaya bakmanızı tavsiye ederim.

kisa-kollu-yaprakli-kenar-oyali-bebek-yelek
kisa-kollu-yaprakli-kenar-oyali-bebek-yelek

24 İlmekle Bebek Bolero Tarifini özelikle görmenizi isterim.Göreceğiniz Bolero modeli tam açıklamalı yapımı Harika ve çok şirin modeli ile çok seveceksiniz.

Yakadan Başlanan Bebek Hırka ya da Yelek ne yapma istiyorsanız tüm sayılar örnekler hepsi aynı yapılıyor.Yukarıda da belirtiğim gibi sadece kolları uzun örmeniz yetiyor.

ajurlu-yaprakli-yakali-1-yas-sis-model-yelek
ajurlu-yaprakli-yakali-1-yas-sis-model-yelek

Yelekte Hırkada aynı ölçülerde olup 1 yaş bebeklere kadar olur. Bu yaş için yapılan Bebek Örgüler 3 ,5 numara şiş ile yapılıyor.Daha ufak yeni doğmuş 6 aylık arası bebekler için 3 numara şiş ile yapmanız yeterli.

delikli-yaprakli-bebek-hirka-yakadan-baslanan
delikli-yaprakli-bebek-hirka-yakadan-baslanan

Eğer 2-3 Yaş Çocuklar için yapılacaksa kalın 4,5-5 numara Şişler ile yapabilirsiniz.Tabi burada Bebek ipi kullanılmış siz ondan daha kalın ip kullanmalısınız.


Devamı

Devam

Devamı

Devamı

ÖRGÜ BEBEK BOLERO VE YELEKLER

42 TANE ÖRGÜ CİCİ BEBEK YELEKLERİ

ÖRGÜ BEBEK YELEKLERİ 2018

24 İLMEK İLE BAŞLAMALI 1-2 YAŞ BEBEK BOLERO TARİFİ

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz