Örgü Modelleri TUNUS İŞİNDE ŞAPKALI BEBEK HIRKASI TAM ANLATIMLI

TUNUS İŞİNDE ŞAPKALI BEBEK HIRKASI TAM ANLATIMLI

1438
sapkali-1-2-yas-tunus-ornekli-bebek-hirka
sapkali-1-2-yas-tunus-ornekli-bebek-hirka

1-2 Yaş Tığla Kapüşonlu Bebek Hırkası yapılışı-Baştan sona açıklanan ve video ile gösterilen Örgü Çocuk Hırkası için güzel ve Pratik Bebek Hırkası.

3,5 numara Tığ 2 tane Sarı ve Beyaz Nako elit baby Bebe ipleri ile yapılıyor. Dilediğiniz kadar renk tercih edebilirsiniz.Bu Model sadece 2 renk yapılmış.

24 İlmekli Bebek Bolero modelini de sizlere önermek isterim.Çok şirin önden 24 ilmek ile başlandıktan sonra Arka ve kenar oyası yapılıyor.

sari-beyaz-tunus-sapkali-bebek-hirkasi
sari-beyaz-tunus-sapkali-bebek-hirkasi

Robadan Yakadan başlanan Hırka için 80 zincir atarak Beyaz iple başlanan Kapüşonlu Tığ Bebek Hırkası 1-2 Yaş Bebekler için Şimdi Her yaş için 6 zincir artırabilirsiniz.

Yani 1-2 yaş için 80 zincir-3-4 yaş arası için 86 zincir ve 4-5 yaş Hırka için de 92 zincir gibi 6 zincir artırma ve eksiltme ile daha Büyük ya da Küçük Hırkalar yapabilirsiniz.

sapkali-1-2-yas-tunus-orguden-bebe-hirkasi
sapkali-1-2-yas-tunus-orguden-bebe-hirkasi

Bu şekilde her 6 zincir de kollarda yalarda 1 er tane arka kısımda 2 tane artırmış olacaksınız. 5 Adet düğme 4 yumak Beyaz 2 Yumak Sarı ip ile 4 yumak ip kullanılıyor.

Robada ilmek ayırmaları bu sayılar ile yapın. 14+1+14+1+20+1+14+1+14 Bu şekilde ayırıp alt beden en sonda Kapüşonu yapılıyor.

MAVİ RENKLİ TUNUS ÖRGÜ BEBEK YELEK TARİFİ

ŞİRİNEM ÖRGÜ TUNUS BEBEK YELEK TÜRKÇE VİDEOLU

ŞİŞ İLE BAŞLANAN TUNUS TIĞLA DEVAM EDİLEN BEBEK YELEK

1 YAŞ BEBEKLERE TUNUS ÖRGÜ İLE YELEK YAPMA AŞAMALARI

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz