El İşleri Bebek Örgüleri MAVİ RENKLİ TUNUS ÖRGÜ BEBEK YELEK TARİFİ

MAVİ RENKLİ TUNUS ÖRGÜ BEBEK YELEK TARİFİ

7077
mavi-yakadan-baslamali-tunus-bebek-yelek
mavi-yakadan-baslamali-tunus-bebek-yelek

Mavi renkli Yakadan başlamalı Tunus işi Bebek Yeleği Tarifi- Tunus Örgüden Yakadan başlamalı Tek parça örülen Yelek için Bebe ipi ve 3,5 numara Tunus Şiş ile 3 Renkli Tunus işi Mavi,Gri ve Beyaz renklerden oluşan Kısı kollu Bebek Yelek yapılışı.

Zarif Yelek Örnekleri için de Dün Akşam harika,kolay ve çok şık duran Zarif Yelek Modeli Tarifini de görmeden geçmeyin.Yelekler,Şallar ve çeşitli örgüler için kullanılır bir örnek.

mavi-tunus-isi-kaz-ayagi-bebek-yelek-tarifi
mavi-tunus-isi-kaz-ayagi-bebek-yelek-tarifi

Robalı Kız Yelek Örgü Tarifi için de buraya tıkladığınızda göreceğiniz Baklava Örnekli Bebek Yelek Anlatımını görebilirsiniz.

Mavi iple 70 ilmek atılarak Yakadan Yelek  yapılışına başlanıyor. Yeni Doğan Tunus Yelek modeli 0-3 ay bebekler için İlmek sayısını doğru artırarak daha büyük bebeklere göre de örebilirsiniz.

tunus-orgu-yakadan-baslanan-mavi-yelek-yapilisi
tunus-orgu-yakadan-baslanan-mavi-yelek-yapilisi

2-4 Yaş Tunus Çocuk Yelek yapılışına buradan, 3-4 Yaş Tunus Çocuk Yeleği Tarifi için de buradan başka Tunus Örgü Yelek Tarifleri görebilirsiniz.

Daha fazlası için Alttaki benzer modellere de bakabilir Sosyal Ağlarda paylaşabilir Videolara Abone olabilirsiniz. Bu Güzel Çalıma için Canım Anne kanalına çok Teşekkürler.
Tunus Mavi Yelek Yapılışı videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz