Zarif-ornekli-tig-orguden-bayan-yelek-aciklamali


ZARİF BAYAN YELEĞİ ARAYAN HANIMLARA AÇIKLAMALI MODEL


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Zarif El Örgüsü Tığ Bayan Yeleği Yapılışı- Yeni Bayan Yelek modeli için güzel bir Yeni Yelek örneği öğrenelim Dostlar ile birlikte yapalım istedim.

Benim sizler için paylaşmaktan yapmaya zamanım olmuyor ama olsun Ben En güzel El Örgüsü Tarifleri sizler için sayfam da yayınlamayı da çok seviyorum.

Sevda hanım 1-2 güne kalmadan Zarif Yelek Modelinin 2. bölümü olan Kol ve Yelek Yaka yapılış videosunu da yayınladıktan sonra onu da aynı sayfada görebileceksiniz

kücük-ornekli-bayan-yelegi-model-annlatimi
kücük-ornekli-bayan-yelegi-model-annlatimi

Gösterişli Bayan Yeleği Örneği ayrı güzel modeli ayrı güzel bir model. Bu Örnek ile her yaşa göre Yelekler örebilir Yelek yapmak dışında Şallar da yapabileceksiniz.

3 parça yapılan model şerit halinde trabzan ile başlanıyor. Daha sonra bu şeridin yanlamasına örnek kurulumu yapılıyor.Böylece Yeleğin etek uçların da dalgalanma da olmuyor ve daha uzun süre kullanabileceğiniz bir Örgü Giysi modeline sahip oluyorsunuz.

aciklamali-tigla-yapilan-nazarca-yelek-modelleri
aciklamali-tigla-yapilan-nazarca-yelek-modelleri

Yelek Ön Motifleri 1 ön için 9 motifli,diğer ön parça da aynı 9 motifle yapılacak. Yelek arka parçası 17 tane örnek bulunuyor.Bu Örgü Kadın Yeleği 38-42 beden kullanılan ipe göre oluyor.Tığ 2 numara ip olarak ta Simli Angora tarzı ip tercih edilmiş.

Yaka kol Yelek kesimi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ZARİF BAYAN YELEĞİ ARAYAN HANIMLARA AÇIKLAMALI MODEL”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir