Örgü Modelleri Bebek Örgüleri 1 YAŞ BEBEKLERE TUNUS ÖRGÜ İLE YELEK YAPMA AŞAMALARI

1 YAŞ BEBEKLERE TUNUS ÖRGÜ İLE YELEK YAPMA AŞAMALARI

10324
1-yas-tunus-tigla-bebek-yelek
1-yas-tunus-tigla-bebek-yelek

Nazarca 1 Yaş Tunus Bebek Yelek Tarifi-Merdivenli desenli Popcorn örnekli 1 yaş Erkek ve Kız Bebeklere kadar olabilecek sayıları ve nasıl örülür Tarifi ile tam açıklamalı.

1-yasina-tunus-kolay-yelekler-tarifleri
1-yasina-tunus-kolay-yelekler-tarifleri

Ablalar için de Hırka Tarifimiz var. Günün Nazarca Örgü Hırka modellerin den olan 2-3 Yaş İncili Dantelli Hırka yapılışını da burada görmeniz mümkün.

tunus-yelek-arka-desenli-gorunum
tunus-yelek-arka-desenli-gorunum

Tunus 1 Yaş Yelek Ölçü tablosuna göre genişlik 29 cm-Kol altından etek ucuna kadar 21 cm-Toplam boy 34 cm olduğun da 1 yaş bebeklere kadar oluyor.

tunus-2019-beek-yelek-tarifleri
tunus-2019-beek-yelek-tarifleri

3,5 numara tunus şiş 2 yumak bebe ipi ile Yeleğe dikmek için 3 tane düğmeleri hazır edenlere birlikte başlayalım. Yelek üç parçadan oluşuyor.

tunus-2-renkli-bebek-yelegi-tarifi
tunus-2-renkli-bebek-yelegi-tarifi

38 ilmek ile başlanacak. Arkalar 70 ilmek önler 38 ilmek şeklinde yapılacak. 6 Aylık Tunus Bebek Yelek için ilmek sayıları Arka 62 ilmek önler 34 ilmek ile başlanacak.

mavi-beyaz-1-yas-tunus-erkek-bebek-yelek
mavi-beyaz-1-yas-tunus-erkek-bebek-yelek

1,5-2 yaş Bebeklere Tunus Yelekler için de her yaş için Arkadan 10 ilmek artırın önlerden 4 ilmek artırın. Kesin sonuca ulaşmak için Kendi çocuğunuzun ölçülerini alarak örmekte fayda var.

Not: Maalesef bir kanal daha kapatıldığından artık resimlerdeki model yerine farklı model paylaşmak zorunda kaldık.

Tunus İşi Kız Bebek Yelek

Kolay Tunus Bebek Yeleği

Tunus İşi Örgü Bebek Yeleği

8 YORUMLAR

  1. Aynur hanım hiç sormayın bu benim içinde çok sıkıntılı bir durum. Maalesef yıllarca modellerini paylaştığım binlerce abonesi olan Youyuber örgücü hanımlar maddi sıkıntılar nedeni ile kanallarını Haber vs kanallarına satıyorlar. Onlarda bu videoları silerek kendi spam haber videolarını koyuyorlar. Hali ile olan modelleri paylaşan bizlere oluyor. Kanal satılınca da olan bu maalesef. Ancak ben o sayfaya bir kaç tane Tunus örgü bebek yelek modeli videoları ekleyeceğim umarım onlarda işinizi görür. Özür dilerim benim dışımda gerçekleşen bu olay için.
    https://nazarca.com/1-yas-bebeklere-tunus-orgu-ile-yelek-yapma-asamalari

  2. 1 YAŞ BEBEKLERE TUNUS ÖRGÜ İLE YELEK YAPMA AŞAMALARI yeleğin video anşatımı vardı kaldırılmış tekrar eklermisiniz. teşekkürler.

  3. Merhaba sitenizde gri turuncu tunus isi komple bir takım var ve detayına ulaşamadım çok beğendim yardımcı olur musunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz