24-ilmekle-basanan-bebek-bolero

24 İLMEK İLE BAŞLAMALI 1-2 YAŞ BEBEK BOLERO TARİFİ


24 İlmekle Başlanan Bebek Yeleği 1-2 Yaş Bolero Modeli şiş ile yapılıyor.Bu Tarz Çocuk Bolero Modelleri örmek isteyenlere Tarifi biz de var.

Nako elit beybi ip 3 numara Şiş İle yapılan Yelpaze Bebek Bolero modeli Ön ince parçanın ucundan başlanıyor. 24 İlmek ile başlanıp 5 diş haraşo yapılıyor.

5 Diş haraşodan sonra yanlara 7+7 haraşo ortaya da 10 ilmek 2 sıra düz 2 sıra haraşo yapılarak ilerliyor.

Aynı Boleroyı Büyükler için yapmak isteyenler 40 ilmek ile başlayacak ve 10 diş haraşo yapılacak.Sonra kenar haraşolar için 10+10 ortası 20 sıra yapılıyor.

24-ilmekle-bolero-yapimi

24-ilmekle-bolero-yapimi

Önü Çapraz gelen iki taraftan Düğmeli Bebek Bolero Detaylıca anlatılmış ve gösterilmiş. Geçen gün de Dikişsiz Bolero Patik takım tarifini yine şiş motifi ile burada yayınladım.

Kadınlar için daha çok Yazlık Yelek gibi kullanabilecekleri Havalı Kadın Bolero Modelini önermiştim.Daha çok Spor modeli ile Genç Kızlar çok sevecektir.

Tek parça bir bütün yapılan Yanlardan Düğmeli Dikişsiz Bolero önleri bitince ip koparmadan Arka başlanıyor.Arkası ta şeklinde de örülür Ama öyle yapılmıyor

Bolero Arkası 80 ilmek ile başlanıyor 5 diş haraşo sonrası kenarlar için 7+7 ilmek haraşolar ayrılıyor.Orta kısmı düz yapılıyor.Toplam 13 sıra haraşo yapıldıktan sonra Kenarlardan kesiliyor.

98 TANE EN GÜZEL ÖRGÜ BEBEK VE ÇOCUK HIRKA MODELLERİ

2018 ÖRGÜ BEBEK KAZAK VE HIRKA MODELLERİ

90 TANE BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

80 TANE YELEK VE HIRKA MODELLERİ

BUGÜN ÖRDÜM YARIN GİYECEĞİM KADIN YELEĞİ TAM AÇIKLAMALI

PASPAS OMUZLU BEBEK YELEĞİ MODELİ HEM DE TAM TARİFİ

5 thoughts on “24 İLMEK İLE BAŞLAMALI 1-2 YAŞ BEBEK BOLERO TARİFİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir