Örgü Modelleri Bebek Örgüleri AJURLU PEMBE YELEK ŞİRİNLİĞİN DE ÖRGÜ BEBEK MODELİ TARİFİ

AJURLU PEMBE YELEK ŞİRİNLİĞİN DE ÖRGÜ BEBEK MODELİ TARİFİ

1594
pembe-sirinliginde-ajurlu-bebek-yelek-yapmak
pembe-sirinliginde-ajurlu-bebek-yelek-yapmak

Eteklerinden başlanan 3 para Ajurlu Örneği Pembe Rengi ile Bu Yeleğin 1-2 Yaş Bebekler ve 4-5 Yaş Çocuklara İlmek Sayıları,Kol kesimi,Yaka Oyuntusu ve Model bitirmesi Tam Tarifi.

Modelimiz 1-2 yaş için.Alt kısımdan Etekten başlanarak ön para için 45 ilmek ile başlanıyor.Arka 82 ilmek ile 1-2 yelek ilmek sayıların da yapılıyor.

Bebe ipi 3 ya da 3,5 numara Şiş kullanabilirsiniz.Bebek yaşıtlarına göre daha uzun ya da kilolu ise 3,5 hatta 4 numara şiş ile 2-2,5 yaşlara olabilir.

ajurlu-desenli-etekten-orgu-kiz-bebek-yelek
ajurlu-desenli-etekten-orgu-kiz-bebek-yelek

Yeleğin arkası 82 ilmek ile başlandıktan sonra Lastiğin de haraşo örneği kullanılarak Etek bölümünde Ajurlu desen uygulanıyor.Ajurlu motifler 4 sıra yapıldıktan sonra Düz örgü yapılıyor.

24 İLMEK İLE BAŞLAMALI 1-2 YAŞ BEBEK BOLERO TARİFİ

1-2 Yaş Örgü Bolero Yelek Yapımını da görmelisiniz.Kız Bebekler için çok kolay ve çok cici Bebek Örgüsü

1 model 10 ilmekten oluşuyor.10 ve katlarından yapılan Örgü Yelek için her desen 10 ilmek ayrıca Ön bant lastik için 6 ilmek haraşo ilmek sayısı da eklenmeli.Ayrıca yanlara da 6+6 haraşo yapıldığını unutmayın.

4-5 yaş Çocuk Yelek Yapılışı için de 3 para örülen yeleğe 1 motif ilave ederek 5 motifli yapabilirsiniz. Önler 55+55- Arkası da 102 ilmek olacak.

3 YORUMLAR

  1. Ayşe Hanım Ben Örgü Modeli Tarifleri sunuyorum ücretli olarak yapmıyor,satışta yapmıyorum. Anlatımları Videoda izlediğiniz hanımar örüyor. Satış yapan varsa onlar yapıyordur. Benim bilgim yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz