Menü Kapat
bolero-patik-kiz-bebek-orgu-takimi

KIZ BEBEKLERE DİKİŞSİZ BOLERO PATİK TAKIM TARİFİDikişsiz Bebek Bolero Yelek ve Takım Patik Modeli Tam tarifi.Geçen Bolero modelini yayınladım ama Baktım ki Patik modeli de yapılmış İkisini birden Örmek isteyenler olur diye düşündüm.

Bebek Örgü Yeleğini anlatmadan nce buradan ilginizi çekeceğini düşündüğüm Dantel Şal Tarifine bakabilirsiniz. Çok ilginç olan bu Model Havlu ucu Danteli olarak bile yapılıyor.

Dikişsiz Bolero Yelek yapılışı bu sayfa da ama ben sizi sayfa,sayfa dolaştırmayayım diye Patiğin Tarifinin yanında Bolero Tarifini de bu sayfada sundum.

dikissiz-bolero-kiz-patik-takim
dikissiz-bolero-kiz-patik-takim

Yelek 2-3 Yaş Çocuklara göre yapılmış. Bebeğin Patiği de 31 ilmek ile başlanıyor.Taban yapılışından başlanan Patik için 3 numara Şiş kullanılıyor.

Yelek yaparken Omuz Roba bölümü ve verev olan yerlerde Ajurlu örneğe bayıldım.Başka Robalı Yeleklerde aynı tekniği kullanabilirsiniz.

İlham Veren Örgülere buradan tıklayıp bakabilir Ne kadar Harika Örgüler örmüşler.Gördüğünüz de hayran kalacağınız Modeller ile 4 Tane Örgü Tarifi videoları görebilirsiniz.

Yelek Yapımı

Yeleğin Patik Yapımı

2 Comments

  1. Geri bildirim: 24 İLMEK İLE BAŞLAMALI 1-2 YAŞ BEBEK BOLERO TARİFİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: BEBEK YELEĞİ NAKIŞLI ROBALI 6-12 AYLIK MODEL ÇALIŞMASI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir