Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ELLE ÖRÜLEN BEBEK YELEKLERİNDEN EN GÜZELLERİNİ SİZ YAPIN

ELLE ÖRÜLEN BEBEK YELEKLERİNDEN EN GÜZELLERİNİ SİZ YAPIN

6147
en-guzel-elle-yapilan-sal-bebek-yelek-modelleri
en-guzel-elle-yapilan-sal-bebek-yelek-modelleri

Orjinal de Şal Yelek Modeli olan Bu Yeleğe ilk 3 İlmekle Bebek Yeleği yapılışı adını da ben vermiştim.El Örgü Bebek Yeleği Yapımı sayfamız da var.

Şimdi az önce üst satırda da dediğim gibi Modelin 2. isim Annesi ben oldum diyebilirim. 3 İlmekli Şal Bebek Hırkasını da buradan görmek ister misiniz? Aynı modeli çok beğenen Hırkasını da yapmak isteyenlere Şal Bebek Hırkası Tam Tarifi.

Hatta Bu Yeleğin aynısı Büyük Bayan Yeleği olarak ta nasıl yapılır? sitem de onun da Tam açıklamalı olan Yapılışı var.Onu da buradan 3 İlmekli Şal Bayan Yelek Yapılışı için buraya bakın.

nazarca-3-ilmekli-bebek-yelegi-sal-yelek
nazarca-3-ilmekli-bebek-yelegi-sal-yelek

Bu modelin bir de Papatya ile süslenen Kız Bebek Yeleği de var.Tabi onunda Açıklamalı Videosu burada.Papatyalı 3 İlmek Şal Yelek olarak buradan bakınız.

Benzer teknik ama arklı modelle yapılan Erkekler için de Yelek Tarifi de bu.Erkek Çocuk Cepken Yelek Model 3 İlmekli Efe Yeleği de bu altta bulunan model.

Aslında İlk olarak her şey bu 3 İlmek Başlamalı Yelek modeli ile başladı.Çok sevilen Model beğenildikçe herkes takip ettiği kanaldan bu Yeleğin tarifini istedi.

Gördüğünüz Gibi Yapılışı olan modelleri hem izleyin hem siz de aynısını sevdikleriniz için yapın.

Bu altta videosu olan Yeleğin 2. Videosu olan Devam videosunu da yarın sayfaya ekleyeceğim.


Devamı

Devamı

Devamı

Son devamı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz