Örgü Modelleri ÖNLÜK PATİK MODELİNİ ÖRGÜ BİLMEYEN İZLEDİ AYNISINI YAPTI

ÖNLÜK PATİK MODELİNİ ÖRGÜ BİLMEYEN İZLEDİ AYNISINI YAPTI

1184
acik-orgu-en-kolay-onluk-patik-modeli
acik-orgu-en-kolay-onluk-patik-modeli

Örgü Önlük Patik Modeli Bebek Önlük gibi örülüp En Kolay Örülen Açık Örgüden Patik yapımı ile Örgü Bilmeyen Komşum Videolu Tarifi izledi aynısını 1 gün de yaptı.

O kadar Basit ki Örgüyü iyi bilen için 45 dakikada Yapılan Patik modeli ile 1,5 saatte 1 Çift Önlük Patikler den yapabilir.

Kadın da giyer Erkekte O kadar Kolay başlanıp dümdüz örülüyor bir iki kesme ile dikildiğin de çok kullanışlı Anne Patikleri olabilir.Sade hali de güzel ama Renk ,renk,desen,desen yapabilir arzu edenler Üzerine küçük bir süs yapıp dikebilir.

iki-renkli-gri-beyaz-onluk-patik-yapilisi
iki-renkli-gri-beyaz-onluk-patik-yapilisi

Haraşo örgüden 2 renkli örnekli Önlük Kadın Patik Modeli İki Şiş İle En Kolay Örülen Bay Bayan Patik.Gri ve Beyaz Renk Bayanlara da Beylere de olur.

38-39 numara Örülen Önlük Patik örneği için  36-37 numara yapmak isterseniz 2 ilmek azaltabilirsiniz.Her ayak ölçüsünü 2 ilmek az ya da faza hesaplayın her ayak için yapabilirsiniz.

İSTEK YAĞMURUNA TUTULAN ŞİŞ PATİK EN SON YAYINLANDI

 İstek Alan Patik modelleri için bu modeli de sabaha karşı sayfama koydum.5 Şişle Burgulu Bayan Patik modeline yakından bakabilirsiniz.

beyaz-gri-sisle-kolay-onluk-bayan-patik
beyaz-gri-sisle-kolay-onluk-bayan-patik

Gayet hoş görünen modeli daha Gösterişli Patikler yapmak için Örgüye Desen ya da Süs eklemek yeter.

sisle-onluk-patik-acik-orgu-modelli
sisle-onluk-patik-acik-orgu-modelli

Yapacak olanlara Kolay kelsin Keyifli örgüler.Yapanın Eline emeğine sağlık Giyecek olanlara da Allah iyi günlerde giymeyi nasip etsin.Paylaşıp beğenenlerden de Allah razı olsun

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz