Skip to main content


İstek yagmuruna-tutulan-patik-modeli

İSTEK YAĞMURUNA TUTULAN ŞİŞ PATİK EN SON YAYINLANDI

En Çok İstek Alan Şiş Burgu Kadın Patik Tarifi en sonunda yayınlandı.Takipçilerin Benden yapılışını çok istediği İstek Yağmuruna Tutulan 2 Şiş Bayan Çeyizlik,Hediyelik Gelin Patik Yapılışı.

Yanlarında ve Önünde Burgular Olan bu Yeni Patik modelini Hanımlar sürekli Benden bu Tarz Patik yapımı isteyip duruyorlardı sonunda bu Güzel modeli sizlere sunabildim.

Bu Patik hem iki şiş hem de 3 iş ile yapılabiliniyor.Zaten bu aşamalar videoda gösteriliyor. 37-38 Giyen Ayaklara göre 14 ilmek ile Patik burundan başlanıyor.4 diş artırma eksiltme uygulanmadan başlanıyor.

sis-isi-burgulu-cok-istenen-bayan-patik
sis-isi-burgulu-cok-istenen-bayan-patik

Bora Marka Patik ipi ve 3 numara Şişler kullanılıyor. Başlangıcı 14 ilmekle başlandıktan sonra 4 diş haraşo dan sonra 54 ilmeğe kadar artırma yapılıyor.

Yandaki Delikler 20 adet oluncaya kadar burun kısmı için 14 ilmek ayrılıyor.Yanlardan 40 sıra örüldükten sonra yani 20 diş haraşo yapılınca Topuk için 14 ilmek ayrılıyor.

herkesin-tarifini-istedigi-patik
herkesin-tarifini-istedigi-patik

Ayakta şahane duran oldukça Zarif bir Modeli olan Model her renk ile güzel olur.Model Bana Göre Erkeklere de Bayanlara da olan Modellerden.

ozel-istek-uzerine-yapilan-patikler
ozel-istek-uzerine-yapilan-patikler

14 İlmek ucundan başlanıp Artırma sıralar ve Patik Topuk ilmek ayırması da Hem video için de hem makale için de yazıyor.

cok-istenilen-2-sis-burgu-orguden-patik
cok-istenilen-2-sis-burgu-orguden-patik

Ön ve İki yanlarda Burgulu Şiş Modeli kullanılan Patik tabanında Düz örgü yapılıyor.Burgular gayet Şık ama isteyen aynı ilmekler ile başka Saç Örgü veya Burgu şiş Motifleri de kullanabilir.

ŞİŞ ÖRGÜYE BENZER TIĞ ÖRGÜDEN 6-7 YAŞA HIRKA ANLATIMI

Lütfen size Yeni eklenen ve En Favori Örgülerden bir kaçını göstermeme izin verin sonra Model Tarifine geçelim.Bu Bakıldığında Şiş Örgüye Benzer Tığ Örgü Hırka modelini gözden kaçırmayın. 6-7 Yaş Çocukların giyebileceği ölçülerde.

DİKİŞSİZ 5 ŞİŞ ÖRGÜ NEŞELİ BOT YAPIMI DETAYLI TARİFİ

Dikişsiz Neşeli Bot Örgü Ev de Giyilen Şiş İşi Patik modeline yakından bakmanızı hatta Tıklayıp yapılışına bakmanızı önerim.Çok spor ve rahat.

istek-yagmuru-patigi
istek-yagmuru-patigi

Şimdi Modelimizi son kez inceledikten sonra Nasıl yapılıyor oturup keyifle izleyebilir hatta şişler ve ip hazır ise hemen başlayıp 1 çift Patik yapabilirsiniz.

Benzer Yazılar:

ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE ANAHTARLIK YAPILIŞI
Bu tığ ile örülme kalp anahtarlıkları bebeklerin şapka,ve berelerine ponpon gibi yada çantamızın köşesine, çocukların giysilerine her türlü örgü süs olarak ta değerlendirebiliriz. Hatta biraz küçük örersek örgü küpe dahi olur. Kalp şeklinde öre bileceğiniz daha ...
İNCİLER İLE TEK SIRADA BİTEN OYAYI BEĞENECEĞİNİZİ UMUYORUM
Bugün Kanal Avına çıktım ve Henüz Yeni gördüğüm Oya Kanallarından 1 Tane Hepinizin beğeneceğini düşündüğüm Yapımı kolaycık hemen yapılan Tek sıra ile biten bu modeli de sizlere nasıl yapılır? Tarifi ile sunayım istiyorum. Şıkır,şıkır ...
SU TAŞI ÖRNEĞİNDEN BAYAN PATİK
Su Taşı modelli Lacivert Kadın Patiği Tarifi- Uç kısımdan sihirli halka ile başlayıp Su taşı örneği ile yapılan Altı trabzan yapılan Tığ örgü Mevsimlik Bayan Patiği yapılışı. Ucundan başlandıktan son 7 sıra 48 trabzana ...
ÇİÇEK SULAYAN KIZ İŞLİ ETAMİN ÖRNEĞİ
Yine çocuk odası ve Bebek odaları için Etamin ve Kanaviçe Örneği. Çiçek Sulayan Kız Çocuğu Etamin Örneği  İsterseniz duvara asmak için sevimli bir Etamin Panosu hazırlayabilirsiniz. Değişik ve güzel Çocuk işli Etamin örnekleri için sitemizde ki ...
SEVGİLİ YILANLI ETAMİN KART ÖRNEĞİ
Yeni Evlilere Sevgili Yılanlar İle Yatak Odasına Etamin Kart Yapımı Sevgili Yılan başlığı size ilginç gelmiş olabilir fakat sayfaya girip baktığınızda Başlık konusunda ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. Yılanlar ne kadar soğuk ve sevimsiz ...
7-8-9 YAŞ ARASI ÖRGÜ ÇOCUK KAZAK TARİFİ
Yeni Başlayanlar için Son derece çok kolay Düz Örülen Yuvarlak Yaka Örgü 7-9 yaş arası Çocuk Kazak yapılışı ile Tam açıklamalı Örgü Çocuk Kazak nasıl yapılır? Tarifi. İnternet'te Örgü Hırka,Yelek,Şal,Battaniye ve Patik modelleri ve ...
6 VE KATLARINDAN AJURLU KIVRIMLAR MODELİ
Ben Bu Örneği ilk defa gördüm. 6 ve Katarından oluşan Ajurlu Kıvrımlar Örgü Modeli daha önce hiç görülmeyen Örgü Desenlerini sevenler hemen bu örnek ile Yeni Örgü Modelleri yapabilirler. Örneğin tersi de ayrı güzel ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “İSTEK YAĞMURUNA TUTULAN ŞİŞ PATİK EN SON YAYINLANDI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir