El İşleri İSTEK YAĞMURUNA TUTULAN ŞİŞ PATİK EN SON YAYINLANDI

İSTEK YAĞMURUNA TUTULAN ŞİŞ PATİK EN SON YAYINLANDI

6128
İstek yagmuruna-tutulan-patik-modeli
İstek yagmuruna-tutulan-patik-modeli

En Çok İstek Alan Şiş Burgu Kadın Patik Tarifi en sonunda yayınlandı.Takipçilerin Benden yapılışını çok istediği İstek Yağmuruna Tutulan 2 Şiş Bayan Çeyizlik,Hediyelik Gelin Patik Yapılışı.

Yanlarında ve Önünde Burgular Olan bu Yeni Patik modelini Hanımlar sürekli Benden bu Tarz Patik yapımı isteyip duruyorlardı sonunda bu Güzel modeli sizlere sunabildim.

Bu Patik hem iki şiş hem de 3 iş ile yapılabiliniyor.Zaten bu aşamalar videoda gösteriliyor. 37-38 Giyen Ayaklara göre 14 ilmek ile Patik burundan başlanıyor.4 diş artırma eksiltme uygulanmadan başlanıyor.

sis-isi-burgulu-cok-istenen-bayan-patik
sis-isi-burgulu-cok-istenen-bayan-patik

Bora Marka Patik ipi ve 3 numara Şişler kullanılıyor. Başlangıcı 14 ilmekle başlandıktan sonra 4 diş haraşo dan sonra 54 ilmeğe kadar artırma yapılıyor.

Yandaki Delikler 20 adet oluncaya kadar burun kısmı için 14 ilmek ayrılıyor.Yanlardan 40 sıra örüldükten sonra yani 20 diş haraşo yapılınca Topuk için 14 ilmek ayrılıyor.

herkesin-tarifini-istedigi-patik
herkesin-tarifini-istedigi-patik

Ayakta şahane duran oldukça Zarif bir Modeli olan Model her renk ile güzel olur.Model Bana Göre Erkeklere de Bayanlara da olan Modellerden.

ozel-istek-uzerine-yapilan-patikler
ozel-istek-uzerine-yapilan-patikler

14 İlmek ucundan başlanıp Artırma sıralar ve Patik Topuk ilmek ayırması da Hem video için de hem makale için de yazıyor.

cok-istenilen-2-sis-burgu-orguden-patik
cok-istenilen-2-sis-burgu-orguden-patik

Ön ve İki yanlarda Burgulu Şiş Modeli kullanılan Patik tabanında Düz örgü yapılıyor.Burgular gayet Şık ama isteyen aynı ilmekler ile başka Saç Örgü veya Burgu şiş Motifleri de kullanabilir.

ŞİŞ ÖRGÜYE BENZER TIĞ ÖRGÜDEN 6-7 YAŞA HIRKA ANLATIMI

Lütfen size Yeni eklenen ve En Favori Örgülerden bir kaçını göstermeme izin verin sonra Model Tarifine geçelim.Bu Bakıldığında Şiş Örgüye Benzer Tığ Örgü Hırka modelini gözden kaçırmayın. 6-7 Yaş Çocukların giyebileceği ölçülerde.

DİKİŞSİZ 5 ŞİŞ ÖRGÜ NEŞELİ BOT YAPIMI DETAYLI TARİFİ

Dikişsiz Neşeli Bot Örgü Ev de Giyilen Şiş İşi Patik modeline yakından bakmanızı hatta Tıklayıp yapılışına bakmanızı önerim.Çok spor ve rahat.

istek-yagmuru-patigi
istek-yagmuru-patigi

Şimdi Modelimizi son kez inceledikten sonra Nasıl yapılıyor oturup keyifle izleyebilir hatta şişler ve ip hazır ise hemen başlayıp 1 çift Patik yapabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz