Örgü Modelleri 3 BURMALI RENKLİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU AÇIKLAMALI

3 BURMALI RENKLİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU AÇIKLAMALI

298

3 Burmalı Örgü Modeli Videolu anlatımlı olarak bu örnek nasıl yapılmış burada izleyebilirsiniz. Örnek bana çok

Uc-burmali-renkli-orgu-modeli
Uc-burmali-renkli-orgu-modeli

farklı geldi. Özellikle kullanılan renkler ile dahada ilgi çeken bir Örgü modeli olmuş.Üç Burmalı Renkli örnek bence Bebek ve Çocuklar için örülen her türlü kıyafet için uygun.

Bebeklere Şişle Battaniye örmek isteyenler varsa aranızda işte bu örnek ile gerçekten çok güzel bir Bebek battaniyesi olur.Burmalı Örgü modelini Beyaz Mavi ya da Turuncu Beyaz hatta Yeşil Beyaz renkler ile çok güzel görünür.

Benden Türkçe açıklamalı Örgü Modelleri isteyen Arkadaşlar içinde çok güzel Örnekler paylaşıyorum ancak bazen böyle çok beğendiğim anlaşılır anlatılan ve Örnek gösterilişi anlaşılan Örnek videoları gördüğümde de sizler ile paylaşıyorum.

Türkçe videolu Ajurlu Çimler Örneği Bugün paylaştıklarım içinde buna da buradan ulaşabilirsiniz. 3 Renkli Yıldız Kümesi Örneği yine renkli bir Örnek.

İlginç bir adı ve modeli olan Delikli Örgü Modeli Arnavut Kaldırımı Örneği gerçekten çok farklı bir Model. İlk bakıldığında Tığ işi örneklere benziyor ancak Kablolu şişler ile örülüyor ya da misinalı şiş desek daha doğru olur.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz