Örgü Modelleri YAVRU BEBEK MARULLU TIĞ DESENLE LİF Mİ? BATTANİYE Mİ?

YAVRU BEBEK MARULLU TIĞ DESENLE LİF Mİ? BATTANİYE Mİ?

502
pembe-beyaz-bebek-marullar-tig-modeli
pembe-beyaz-bebek-marullar-tig-modeli

Size Soruyorum! Yavru Bebek Marullu Örgü Tığ deseni ile Lif mi yaparsınız? Battaniye mi? Yoksa Mutfak İçin 3-5 tane renk,renk El bezleri mi.? Tarife bakın bana yazın.

Benim fikirlerime geçmeden Dünyaya Yeni Gelen Bebek Yelek yapımını da bitirmiş,makalesini yapılışını yazdık videosu ile burada yayınladık.

Kes Artır Bere Modeli ile de Şiş örgü desenleri ile Şahane bir Bere Modelini sizlere sunarak Bere isteklerine de cevap verdik.

Size fikrinizi sordum eğer siz de benim ne örmek isteyeceğimi merak ediyorsanız Ben hepsinden yapardım.Ama çocuklarım büyük olduğundan,Çeyizlik Lif örmem gereken yaşa gelmediklerinden Sanırım Mutfak El Bezleri yapardım.

marullu-beyaz-pembe-orgu
marullu-beyaz-pembe-orgu

İlk olarak Turuncu Marulları olan Beyaz zemin üzerine sonrada Mavi ve Yeşil renkleri yine ana rengi Beyaz şeklinde bir çok El bezi yapardım.

Lif ipinden yapıldığı ve tabi Bebek Marullu Lif Modeli olduğundan Battaniye modeline uzak görünüyor.Ama Bebe yününden yapın bence sonra karar verin.

bebek-marullu-battaniye-lif-ornegi
bebek-marullu-battaniye-lif-ornegi

Lif ipleri ve 3 numara Tığ ile yapılıyor. Lif için 85 zincirle başlanmış Battaniye için 200 zincir uygun gibi tabi bakmak ölçmek gerekir.

Ne hikmetse havalar soğuduğu için mi? bilmem bu aralar her Beğendiğim modeli Battaniye modellerine çok yakıştırıyorum. u arada Örneğin ters tarafı da ne güzel değil mi?

KESE SABUN LİFLERİNİN EN GÜZELİNİN YAPILIŞI

YENİ ÖRGÜ SEZONUNA YENİ LİF TASARIMI TARİFİ

KADRİYE’NİN KALBİ SABUN LİF MODELİ YAPIMI

NEHİR ÇİÇEĞİ VE KATLARI LİF MODELİ AÇIKLAMALI

49 TANE BEBEK BATTANİYESİ ÖRNEKLERİ

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz