TIĞ ÖRGÜSÜNDE KIVIRCIK ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI
kivircik-orgu-tig-orgu-bebek-bttaniyesi

TIĞ ÖRGÜSÜNDE KIVIRCIK ÖRGÜ TEKNİĞİ İLE BEBEK BATTANİYESİ YAPIMI


Couverture wiggly crochet / Wiggly blanket crochet (english subtitles)-600 gram ip kullanılan 4,5 numara Tığla Örgü Kıvırcık Bebek Battaniyesi Tarifi.

Zikzak modelini neredeyse bilmeyen yok.Model Zikzak ve kıvırcık örgü üzerine kuruluyor.Fransızca anlatılan İngizce alt yazı ile gösterilen modeli detaylı gösteriliyor.

İlk zikzak modeli bitiriliyor aralara sonra üstten tığ ile Marullar yapılıyor.Yabancı olduğu için marulu kıvırcık örgü tekniğini alttaki Lif Modelinde öğrenebilirsiniz

Bu Modelde Kıvırcık Marul örgü Kafes üstüne yapılmış.Buna bakıp buradan da Marullu Kıvrık kısım nasıl yapılır? fikir sahibi olabilirsiniz.

Modeli istediğiniz Trabzan ya da örneki Zigzag Örgülere,Kafes kutu tekniği ile yapılan Örgü üzerine yapabilirsiniz.Hatta Bebek Yelek,Hırka örgülerinde Beden kısmını bununla Roba Kısmını trabzan ile de yapabilirsiniz.

Ekose Dolgulu Bebek Takımı Portbebe,Bebe Çantası ve Battaniyeden oluşan 3 lü Takım yapılışı Türkçe Tarifine de bakabilirsiniz.

2 Ajur Arası Saç Örgü Bebek Hırka Tarifi Türkçe baştan sona Anlatımı için buraya bakınız.

Torunlara,Çocuklara Örgü örmekten Fırsat Bulursanız :) bu güzel Ajurlu Melek Kanatlı Patik modelini de kendiniz için yapabilirsiniz.

Düğmeli Çiçekli Fıstık Örgü Fular Modeli Yakın çekim Örgü Fular Boyun Şalını da göstereyim.Örmek için Tıklayınız.

esnek-orgu-tigla-marullu-kivircik-bebek-battaniyesi
esnek-orgu-tigla-marullu-kivircik-bebek-battaniyesi

Örgü Kıvırcık Bebek Battaniyesi Yapım aşamalarını altta gördüğünüz videoda izleyebilirsiniz.Kolay gelsin.

Bir cevap yazın