Örgü Modelleri KESE SABUN LİFLERİNİN EN GÜZELİNİN YAPILIŞI

KESE SABUN LİFLERİNİN EN GÜZELİNİN YAPILIŞI

479
en-guzel-kese-kare-sabun-lifi
en-guzel-kese-kare-sabun-lifi

Kese Sabun Lifleri ve Yapılışı– Kenar oyasından çiçeğine ve modeline kadar tam açıklamalı Kesesi Sabun Lif Modeli Tarifi.

Bir kere son zamanlarda gördüğüm En Güzel Lif Kenar örneği diyebilirim.Bu Örneği başka Kenar Örgüleri için de kullanabilirsiniz.

Sabun Lifleri ve Yapılışları için bu linke mutlaka bakın.Hem 4-5 Lif yapımı he de Şekilli ve Desenli Lif Modellerini görebilirsiniz.

keseli-yeni-sabun-lif-modeli-aciklamali-yapilisi
keseli-yeni-sabun-lif-modeli-aciklamali-yapilisi

Az önce çok şahane modeli olan Sipariş oyalar da çok istek alan İnci Güzeli Tığ Oyasını da görmeniz gerek,çünkü gerçekten çok güzel.

Bu arada Lif Etrafına yapılan bu örneği Bebek Battaniyeleri ve farklı Tığ işi Modellerin de kenarlarına yapmanız mümkün.

Çiçekli Kese Lif Emine hanımdan da çok istek alan bir modeliymiş.Demek ki çok beğenen tek ben değilim.Zaten beğeni sayısına baktığımız da görebiliyoruz.

İlk olarak eşit boyda beyaz olan tarafları yapılıyor. 12 fıstık üzerine başlanıyor 2 li fıstık uygulanarak 12 sıra Kutu Tekniği yapılıyor.

Kutu Tekniği Lif Modeli için diğer örneğimiz olan Kutu Yöntemi Kare Lif Modeline de bakmayı unutmayın. Lif örneklerin de çok kullanılan bu tekniği bilmeyenler de bu örnek ile öğrenebilirler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz