Dekorasyon PEMBE BONCUKLARDAN DEKORATİF SÜS AĞAÇ YAPIMI

PEMBE BONCUKLARDAN DEKORATİF SÜS AĞAÇ YAPIMI

2059
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi

Pembe Boncuklu Süs Dekoratif Ağaç Nasıl Yapılır? Boncuktan Çiçek yapımı ve Boncuktan yapılan Ağaçlar hakkında sizler için detaylı resimli anlatımlı Boncuk kullanarak eviniz için süs Ağaç nasıl yapılıyor paylaştığım çalışmaya bakabilirsiniz.

Usta Sınıf Boncuk işleri içinden benim de çok beğendiğim bu çalışmayı Rus bir hanım yapmış. Kırmızı boncuklar için 30-40 gram Pembe Boncuklar için yaklaşık 80-90 gram boncuk kullanılırken allar için ince Ağacın gövdesi için kalın tel kullanılmış.

Eğer hoşunuza gitti ve Boncukla Ağaç yapmaya karar verdiyseniz bu Ağaç yerine daha basit ve küçük bir Kolay Boncuk Ağaç yapımın gösterdiğim sayfaya bakmanız gerekiyor.

Kum boncukları veya Oya boncukları için yapacağınız Boncuk Ağaç veya Çiçekler den Boncuklu Pano yapılışı için size burada paylaştığım Boncuktan Lale Panosu çalışmasına bakmanızı tavsiye ederim.

Boncuktan Çiçek yapmak isterseniz yapılışı buradaki Boncukla yapılan Ağaçtan çok daha kolay olan Boncukla Çiçek Yapılışının öğretildiği sayfamıza bakabilirsiniz.

Boncuktan Kolye yapılışı yine Boncuk işleme sanatı ile ilgili olan kişilerin yaptığı bir çok güzel çalışmaya Hobiler bölümünde görebilirsiniz.

El işlerin de Boncuk kullanmayı seven hanımlar tarafından yapılan Etamin Üzerine Boncuk İşleme nasıl yapılmış Modellere buradan tıklayarak bakabilirsiniz.Cam boncukla neler yapılır devamına da bakabilirsiniz.

Boncukla Buğday Başaklar adlı çalışmada evinize çok yakışacak bereket getiriğine inanılan Boncuklu Buğday Başaklarının yapımına da buradan bakabilirsiniz.

Sizlere son olarak Boncukla Gül Nasıl Yapılır? resimli anlatımlı Boncuk işleme çalışmasını da göstermek istiyorum. Lütfen daha fazlasını görebilmek için sitede küçük bir gezinti yapınız.

boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi

boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi-6
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi-2
Çiçekler için ince dallar için kalın tel kullanılmış.Her çiçek yaprağı için 7 boncuk kullanmalısınız
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi-3
Hazırlanan çiçekleri kırmızı büyük boncuklu çiçekle birleştiriniz.
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi-4
Dalları bu şekilde hazırladıktan sonra
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi-5
Kağıt bant ile birleştirin ve dallarını kahverengi akrilik boya ile boyayıp uygun bir vazoya yerleştiriniz.
boncukla-yapilan-pembe-dekoratif-agac-yapilisi-1

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz