Hobi ETAMİN ÜZERİNE BONCUKLARDAN KELEBEK

ETAMİN ÜZERİNE BONCUKLARDAN KELEBEK

755
etamin-ustune-boncuklardan-kelebek-yapilisi

Boncuklu Etamin Örnekleri-Boncuklarla Etamin üzerine Kelebek Örneği nasıl işlenir resimli anlatım sayesinde hem öğrenebilir hem şablonlu Kelebek motifini Etamin işlemekte zorluk çekmezsiniz.

Boncuklu El İşi Örnekleri içinde Yemeni,Yazma el işleri kadar Masa örtüleri,Boncuklu Sehpa örtüleri hatta Boncuklu Havlu kenarları bu yıl çeyizlik olarak karşımıza çıkıyor.

Boncuklarla yapılan Takılar özellikle yabancılar tarafından çok yapılıyor.Bugün Anahtarlık olarak kullanmak için yapılan Boncuk işli Kelebek işlenişini öğreneceğiz.

Resimli anlatımlı boncuk sanatı çalışmasında çok fazla resim olduğu için galeri olarak sizlere sunmak zorunda kaldım.

Boncukla yapılanlar arasından sizlere en son paylaştığım Boncuklu Fiyonk Toka yapımını da buradan linkini vererek göstererek istiyorum.

Hobiler yazan menüde Boncukla Çiçek yapımı,Boncukla Kolye küpe yapımı için Boncuklu Takı tasarımlarını görebilirsiniz.Burada linkini verdiğim Boncuklarla yapılan Çiçekler Vazolara konulan saplı çiçeklerden

Etamin üzerine Boncukla Çiçek işleyerek eviniz için çok güzel Boncuk Çiçeklerden Panolar yapabilirsiniz.

Resimlere baktığınızda Kağıt Etamin benzeri bir şey kullandıklarını görebilirsiniz. Delikli Tela bulmakta zorluk çekenler bildiğimiz normal  Kumaş Etamin kullanabilirler.

etamin-ustune-boncuklardan-kelebek-yapilisi
etamin-ustune-boncuklardan-kelebek-yapilisi

Resimlere Tıklarsanız daha büyük olarak görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz