Menü Kapat

tigla-parmaktan-baslanan-cocuk-eldiveni

PARMAKTAN BAŞLANAN ÇİÇEKLİ ÇOCUK ELDİVENİ YAPILIŞITığ İşi Çiçekli Kız Çocuk Eldiveni Parmaktan Başlanan Sonra Diğer bölümleri örülen bir Model .Eldiven Tarifini görünce Tekniği sizde seveceksiniz.

Videoda Bahsedilen Şiş ile Eldivene Takım yapılan Bere burada Yaprak Sefası Bere modeli.Ona da buradan bakın isterseniz Takım Eldiven Bere Örün.Atkı ile 3 parça Takım iyi olur.

Kız Çocuklarına Şişle Eldiven Örmek isterseniz Şişle yapılan Modelin Tarifi de burada.Sayfa da Her Türlü Parmaklı Eldivenler,Parmaksız Eldiven yapılışı ya da Yarım Eldiven Tarifleri bulunuyor.

cicekli-cocuk-eldiveni-tigla
cicekli-cocuk-eldiveni-tigla

Her Yaş için 5 trabzan ekleyebilir ya da daha küçük Bebekler için 5 trabzan eksik yaptığınız da 1 yaş daha ufak çocuklar için yapabilirsiniz.

Bebe ipi ve 0 numara 2,1 mm Tığ kullanabilirsiniz.Sizde Örgü Çiçek ve Yaprakla Eldiven süsleyecek seniz o zaman İğne de bulundurun.

lila-parmakli-cicekli-eldiven
lila-parmakli-cicekli-eldiven

5 zincir İle Eldivenin parmağından başlanıyor. 5 zincirli halka yapın içine 3 zincir çekin  içine 8 tane 2 li trabzan yapın.Başladığınız yerde kapatın birleştirin.

parmaktan-baslamali-cicekli-tig-orgu-cocuk-Eldiven
parmaktan-baslamali-cicekli-tig-orgu-cocuk-Eldiven

3 zincir ilk zincire 2 li trabzan 1 tek 1 2li trabzanla artırma yapınız.Bu Şekilde Baş Parmaklı Eldivenin Parmağı için artırma uygulanır.

1 Comment

  1. Geri bildirim: YENİ NESİL GENÇLERİN ÇOK SEVDİĞİ RAPÇİ ELDİVENLERİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir