sisle-yaprak-sefasi-cocuk-beresi-yapimi

ÇOCUKLARA YAPRAK SEFASI BERE MODELİNİN ÖRELİM Mİ?


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları

Yaprak Sefası Bere Modeli Tarifi– Bu Bere 4 ile 10 yaş arası Çocuklar için.Ancak Bebek ve Yetişkin Bayanlar içinde İlmek sayılarını veriyorum.

Şiş ile yapılmış olan Bereye Yapraklı Bere demedim.Nedeni Sitem de yabancı anlatımlı Tığla Yapraklı Bayan Beresi modeli var çünkü. Ama bahsettiğim bu Bere Tığla yapılıyor.

yaprak-sefasi-bere-modeli
yaprak-sefasi-bere-modeli

Yaprak Sefası Beresi Malzemeleri: İp nako elit baby ve 4 numara Örgü şişleri-Örgü şişleri ile yapılan Berelerin ölçü tablosu yok ama sayıları şimdi vereceğim.

Bu Bere tam 99 ilmek ile başlamış. Bayan Beresi için 110 ilmek ile başlanıyor.Bebekler için yapacak olanlar da 0-1 yaş arası Bebekler için 77 ilmek.

orgu-yaprak-sefasi-bere-yapimi
orgu-yaprak-sefasi-bere-yapimi

2-3 Yaş Yaprak Sefası Bere için de 88 ilmek ile başlanacak. Sağolsun Hamdiye hanım Hem harika tarif etmiş hem sayıları da vermiş.

yaprak-sefasi-orgu-bere-tarifi
yaprak-sefasi-orgu-bere-tarifi

Geçen yılın en çok Sevilen 2 çocuk Beresini daha önermek isterim. Akordiyon Bere Modeli ile Çok korunaklı  Siperli Bebek Beresi modellerine de bakmalısınız.

El Örgüden Yaprak Sefası Beresi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “ÇOCUKLARA YAPRAK SEFASI BERE MODELİNİN ÖRELİM Mİ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir