orgu-parmaksiz-rapci-eldiveni


YENİ NESİL GENÇLERİN ÇOK SEVDİĞİ RAPÇİ ELDİVENLERİ

Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları

2019 Yeni Nasil Gençlerin ve çocukların çok sevdiği Rapçi Eldiveni Şiş ile nasıl yapılır? burada görebileceksiniz. Parmaksız En Kolay Çocuk Eldivenleri.

2-6 Yaş arasındaki Çocuklara kadar olabilecek modeli siz nasıl isterseniz Eldiven üzerine süslemeler yapabilirsiniz. Lastik bölümü 2 ters 2 düz üst bölüm Haraşo yapılıyor.Kız ve Erkek Eldiveni.

Nako vizyon beyaz ip ve 3 numara Şiş 6 numara Tığ ile 40 ilmek atılıp lastik olan bilek kısmından başlanır.Tek parmağın gireceği alan bırakılır yanlar dikilir.

PARMAKTAN BAŞLANAN ÇİÇEKLİ ÇOCUK ELDİVENİ YAPILIŞI

Eldiven yapılışından önce Başka Eldiven modelleri ve yapılışları için bu güzel Tığ işi Parmaktan Başlanan Eldiven modelini de örmek isteyebilirsiniz.

ERKEK BEBEKLERE SEVİMLİ AYILI ELDİVEN TARİFİ

Ayılı Erkek Bebek Eldiven Modelini de Erkek Bebek evladı olan Anneler yapabilirler.Bu modelin altta Kız bebek için olanları da var.

BEBEKLER İÇİN SAÇLI BERELİ KIZ GÖRÜNÜMLÜ ELDİVEN TARİFİ

Saçlı Bebekli Kız Eldiveni için de bu modeli çocuklar çok sevecek çok mutlu olacaklar.

2 ŞİŞLE DİKİŞSİZ 5 PARMAKLI ELDİVEN TARİFİ

Büyükler için 2 Şişle Parmaklı Eldiven modeline bakabilir Dikişsiz Şiş Eldivenden Bayan,Bay ve Çocuklar için yapabilirsiniz.

orgu-sisle-parmaksiz-rapci-eldiveni
orgu-sisle-parmaksiz-rapci-eldiveni

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “YENİ NESİL GENÇLERİN ÇOK SEVDİĞİ RAPÇİ ELDİVENLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir