mint-yesili-muhtesem-metal-pul-oyasi


METAL PULLAR İLE MUHTEŞEM PUL OYASI YAPIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Metal Lale Pullu Mint Yeşili Pullu Oya Yapılışı. Pullu Oya Örnekleri ve Tariflerini göreceğiniz sayfam da Pullu Kenar Oyası Yazma Modeli.

Metal Pul Oyası gerçekten de çok güzel görünüyor.Sadece Pullu Baş Örtüsü Oya Model değil aynı zaman da Pullu Fular Modelleri de bu örnek ile harika olur.

Paylaştığım her modeli çok beğendiğim ve Kaliteli Tarifleri olanlardan seçiyorum. Hele siz bir de Tunus Şapkalı Hırka Modeline bir bakın.2-3 Yaş çocuklara uyarlanan Tunus Tığ örgüsü bir Model.

acik-yesil-yazmali-pullu-yeni-oya-tarifi
acik-yesil-yazmali-pullu-yeni-oya-tarifi

Hele ki Tığ Örnekleri Şiş Desenleri için 50 tane Harika Örgü fikirlerini gördüğünüz de bakmaya kıyamayacağınız Örgü Modelleri görebilirsiniz.

Bunları yapabilecek beceride olan hanımlara VAllah imreniyorum. Fıstık Oyası Zarafeti adında ki Motifli Oya Tarifine de bakın pişman olmazsınız.Hepsi birbirinden güzel örnekler bunlar.

muhtesem-metal-lale-pullu-mint-yesili-yazma-oyasi
muhtesem-metal-lale-pullu-mint-yesili-yazma-oyasi

Metal Oya pullarının çeşitleri çok İllede Lale Pulu ile Oya yapmak zorun da değilsiniz. He laleli pullar çok şık ama Başka Pul Boncuklar ile de bu Oya Yine güze olur.

Pul Oyasını Aynı Örneği Arpa Boncukları,İnci Oya Boncuğu gibi çeşitli Boncuklar ile de deneyin bakalım nasıl güzel Örnekler olacak.

Tığ 22,5 numara- Bu Yazma için 10 liralık Pul kullanılmış. İp Mint Yeşili Leylak Marka.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “METAL PULLAR İLE MUHTEŞEM PUL OYASI YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir