anne-bas-ortulerine-yakisir-tig-oyasi

ANNE BAŞ ÖRTÜLERİNE YAKIŞIR OYA YAPILIŞI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Anne Yazmalarına Yakışır Güzellikte Tığ Oyası görmeye ve Tarifini izlemeye hazır mısınız? O zaman Gelin Kayın valideniz ve Anneler için Bu Güzel Baş Örtüsü Tülbent Oyasını yapalım.

Tek Anneler değil Gelinler için de Bu Oya her türlü Kenar Oyaların da Göz kamaştıracaktır. Siz artık kimseden Oya Örneği Tarifleri istemeyin.Buradaki Modelleri yapın takın onlar sizden Örnek yapılışını istesinler.

annelere-mor-yazmali-oya-tarifi
annelere-mor-yazmali-oya-tarifi

Olmadı mümkünse bu güzel Emekleri Lütfen paylaşın ki Hem bu Videoları çekip emek verenlere hem bana destek olmayı çok görmeyin Lütfen.

Biraz önce ki örneği de görseniz “Bu Kadar Güzel Oya Olur mu? dersiniz. Mint Yeşili Metal Pullu Muhteşem Oya Örneğini çok beğeneceksiniz.

anne-yazalarina-tig-oyasi-yapilisi
anne-yazalarina-tig-oyasi-yapilisi

Tunus Şapkalı Örgü Çocuk Hırkasını da 2-3 yaşlarında Çocuk Annelerine,ninelerine,teyze ve halalarına bakın örün,giydirin derim.

Gelelim Sıralı Anne Tülbenti Oya Modeline. Ara örneğin de çok düz çimen oyası kullanılmış.Ama bence böyle de çok güzel.Ama isteyen araya Tomurcuklu Çimen modeli de yapabilir.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ANNE BAŞ ÖRTÜLERİNE YAKIŞIR OYA YAPILIŞI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir