metal-lale-pullu-yazma-tig-oysi


METAL LALE PULLU TIĞ OYASI TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Metal Pullu Kenar Oyası Tarifi Videolu olmakla beraber 2 sıralı Lale Pullu Yazma Oyası için Tek renk ip ve 21 numara Tığ gerekiyor.

İğne Oyası Zarifliğin de Tığ Oyası Tarifleri için daha fazla modeli sitemiz de Yazmalar ve Havlu Kenarları yazan menüler de görebilirsiniz.

Metal Pullu Oyaların Pullarını bulmakta zorluk çeken ya da Değişik Pullar,Boncuklar da kullanmak isteyenler bu Modeli Damla Boncuklar,Farklı Oya Pulları ya da İnciler ile de deneyebilirsiniz.

laleli-pullu-2-sirali-oya
laleli-pullu-2-sirali-oya

Yazma köşesine ipi sabitledikten sonra Alt sıra örümcek şeklinde yapılırken 2. sırada Lale Pullar Oya kenarına dahil ediliyor.

İp sabitlenir 1 örümcek 1 zincir yan kutuya batılır.Bu sırada Oyanın düzgün görünmesi için örümceklerin boylarının eşit olmasına dikkat ediniz.

Halkalı Güneş Oyası Modeli ise Geçen gün paylaştığım da çok beğenilmiş Anlatımlı Tığ Oyası modellerinden burada Anlatımı olan bir Yemeni Kenarı Oyası.
Metal Lale Pullu Oya Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “METAL LALE PULLU TIĞ OYASI TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir