Örgü Modelleri PEMBELİ İNCİLİ ARPA BONCUK OYASI YAPIMI

PEMBELİ İNCİLİ ARPA BONCUK OYASI YAPIMI

382
pembe-incili-arpa-boncuk-tarifi
pembe-incili-arpa-boncuk-tarifi

Pembe İnci ve Arpa Boncukla yapılan Yazma Kenarı Oya Tarifi zarif Boncuklu Çeyizlik Oya Modelleri ile sizlere şıkır,şıkır güzel mi? güzel Örümcek ara modelli Kolay Boncuk Modeli.

Arpa boncuklu İncili Oya modeline başlamadan önce Boncuklar Arpa boncuklar arasında Pembe inciler olacak şekilde simetrik olarak ipe diziliyor.

pembe-incili-arpa-boncuklu-yazma-oyasi-yapilisi
pembe-incili-arpa-boncuklu-yazma-oyasi-yapilisi

Etekleri Fırfırlı Örgü Yelek Modeli de Günün Nazarca Örgü Bebek Yeleklerinin yayınlanan videolu tarifini burada görebilirsiniz.

2 Arpa Boncuk 1 tane Pembe inci şeklinde sıralan Boncuklar şeklinde hazırlanan Oya Modeli ilk sırası Örümcek tekniği ile yapılıyor.

Araya alınan İnci boncuğun büyüklüğünde farklı Oya Boncukları kullanabilir aynı şekilde Arpa Boncukları da farklı renkli boncuklar ile ortaya nasıl Boncuklu Tığ Oyaları çıkacak? modeller deneyebilirsiniz.

Yeni Oya tasarımları Oya modellerini geliştirerek farklı teknikler denenerek ortaya çıkar.Siz de bu şekilde Ara Oya ya da kullanılan Boncuk,Pul oyaların da değişiklikler yaparak kendi modellerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz