Dekorasyon KOT CEBİNDEN ORGANİZE YAPIMI

KOT CEBİNDEN ORGANİZE YAPIMI

589
kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize
kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize

Kot Pantolon cebinden Organize yapımı-Kot Pantolon değerlendirmek isteyenler yan ceplerini kullanarak Kapıya asılan Şık ve kullanışlı Organizer nasıl dikilir? resimli anlatımdan görebilirler.

Kot pantolon,şort veya eteklerin yanlarda olan ceplerini kullanabileceğiniz gibi arka cepleri ile de daha derin içine daha çok şey koyabileceğiniz Organizeler koyabilirsiniz.

Nelerden Organize Yapılıyor?

  • Havludan Organizer yapımı-Yüz havlusu ile yapılan ve Banyoya asılan cepli organizer çok kullanışlı. Dikiş aşamalarını resimli açıklamalı olarak görebilirsiniz.
  • Köpük Tabakla Organizer– Köpük strafor tabaklardan yapılan Mutfak için çok dekoratif Organize yapılışı,
  • Pet tabaklardan Organize-İşte çocuk odalarında etrafa saçılan Kalemleri duvara monteli Organize içinde toplayacağınız çok değişik bir çalışma.
  • Jüt ipinden Teneke Kutuyla Organizer-Burada göreceğiniz çalışmada Teneke salça,konserve kutularının Jüt (keten ip) ile dekor edilişi.
  • Süt kutularından Organizer-Süt kutularının bir araya getirilmesi ile yapılan Okul malzemelerinin bir araya toplanacağı geri dönüşüm Organize yapımı.
  • Karton Kutulardan Organizer-İşte çok beğeneceğinizi düşündüğüm karton kutu ve rulo kartondan yapılan Organize.
  • Kartondan Makyaj Standı Organizer- Takı veya makyaj malzemeleri için yatak odanıza şık bir Organize yapmak isterseniz tam size göre bir çalışma.

Sizlere yukarıda bir kaç değişik Organize yapımının bulunduğu sayfaların linklerini verdim. Ancak Hobiler yazan menüde çok daha fazlasını görmeniz mümkün.

Resimde gördüğümüz Kot Organize için en yakışan kumaş Keten tercih edilmiş. Ama evde Keten yoksa uygun kalınlıkta Keçe kumaşı da kullanabilirsiniz.

kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize
kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize

kot-cepten-organizer
Organizerin düzgün olması için öncesinde tersten ve yüz taraftan ütüleyin.Keten kumaşı Cepten biraz daha büyük olacak şekilde kesin ve gerekirse tela kullanarak katlayın yapıştırın.
kot-pantolon-cebinden-organizer
Burada silikon kullanarak yapıştırmışlar ancak Tela da kullanabilirsiniz. Eğer kalın keçe kumaş kullanacaksanız bunlara gerek yok. Alta fonda yer alan ketenin üzerini kıvırdığınızda uçlar açık olmalı. Organizenin bitmiş haline bakarsanız oraya çita geçiriliyor ve iple duvara ya da kapıya asılması için iple de dekor ediliyor.Burada isterseniz cebin üst tarafını ortasını dikmeyin ki 3 tane gözü olan cepli Organizeniz olsun.
kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organizer

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz