Skip to main content


kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize

KOT CEBİNDEN ORGANİZE YAPIMI

Kot Pantolon cebinden Organize yapımı-Kot Pantolon değerlendirmek isteyenler yan ceplerini kullanarak Kapıya asılan Şık ve kullanışlı Organizer nasıl dikilir? resimli anlatımdan görebilirler.

Kot pantolon,şort veya eteklerin yanlarda olan ceplerini kullanabileceğiniz gibi arka cepleri ile de daha derin içine daha çok şey koyabileceğiniz Organizeler koyabilirsiniz.

Nelerden Organize Yapılıyor?

  • Havludan Organizer yapımı-Yüz havlusu ile yapılan ve Banyoya asılan cepli organizer çok kullanışlı. Dikiş aşamalarını resimli açıklamalı olarak görebilirsiniz.
  • Köpük Tabakla Organizer– Köpük strafor tabaklardan yapılan Mutfak için çok dekoratif Organize yapılışı,
  • Pet tabaklardan Organize-İşte çocuk odalarında etrafa saçılan Kalemleri duvara monteli Organize içinde toplayacağınız çok değişik bir çalışma.
  • Jüt ipinden Teneke Kutuyla Organizer-Burada göreceğiniz çalışmada Teneke salça,konserve kutularının Jüt (keten ip) ile dekor edilişi.
  • Süt kutularından Organizer-Süt kutularının bir araya getirilmesi ile yapılan Okul malzemelerinin bir araya toplanacağı geri dönüşüm Organize yapımı.
  • Karton Kutulardan Organizer-İşte çok beğeneceğinizi düşündüğüm karton kutu ve rulo kartondan yapılan Organize.
  • Kartondan Makyaj Standı Organizer- Takı veya makyaj malzemeleri için yatak odanıza şık bir Organize yapmak isterseniz tam size göre bir çalışma.

Sizlere yukarıda bir kaç değişik Organize yapımının bulunduğu sayfaların linklerini verdim. Ancak Hobiler yazan menüde çok daha fazlasını görmeniz mümkün.

Resimde gördüğümüz Kot Organize için en yakışan kumaş Keten tercih edilmiş. Ama evde Keten yoksa uygun kalınlıkta Keçe kumaşı da kullanabilirsiniz.

kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize
kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organize

kot-cepten-organizer
Organizerin düzgün olması için öncesinde tersten ve yüz taraftan ütüleyin.Keten kumaşı Cepten biraz daha büyük olacak şekilde kesin ve gerekirse tela kullanarak katlayın yapıştırın.
kot-pantolon-cebinden-organizer
Burada silikon kullanarak yapıştırmışlar ancak Tela da kullanabilirsiniz. Eğer kalın keçe kumaş kullanacaksanız bunlara gerek yok. Alta fonda yer alan ketenin üzerini kıvırdığınızda uçlar açık olmalı. Organizenin bitmiş haline bakarsanız oraya çita geçiriliyor ve iple duvara ya da kapıya asılması için iple de dekor ediliyor.Burada isterseniz cebin üst tarafını ortasını dikmeyin ki 3 tane gözü olan cepli Organizeniz olsun.
kot-pantolon-cebi-ile-sirin-organizer

Benzer Yazılar:

ZEYTİN PEYNİR VE HAVUÇTAN YAPILAN PENGUEN
Gördüğümde bayıldığım bu şirin Penguenler çok sevimliler. Yiyecek süsleme sanatının ustaları gerçekten çok yaratıcılar.Artık siz çocuklarınıza süprizmi yaparsınız bu güzel zeytin ,havuç ve peynirden yapılan penguenleri kendiniz içinmi yaparsınız bilmiyorum fakat içindeki lor ...
YILDIZ ÇELENK DEKORU
Karton dan kesilen Yıldız şeklindeki Çelenk nasıl yapılmış? ve nasıl süslenmiş detayları görmek için buyrun. Yıldız şeklinde Kapı Çelengi noel ve ev süsü Dekorasyon amaçlı çok şık olmuş. Şimdi arkadaşlar burada gerçek Krizantem Çiçeği ...
KAĞIT TABAKLA YAPILABİLECEK ŞEYLER
Pikniklerde,Mevlütlerde,Düğünlerde Kullandığımız Köpük Benzeri Kağıt Tabaklardan Çocuklarımız Okullarda ve Evlerde Harika Şeyler Yapıyorlar.Balık,Kaplumbağa,Maymun,Ayı Aklınıza Ne Gelirse,Minikler Fikir Verme Açısından Benimde Katkım Olsun Dedim.Buyrun.
7 TANE HARİKA ÖNCESİ VE SONRASI AHŞAP MOBİLYA DEKORASYONU
7 Tane Öncesi Sonrası Mobilya Dekorasyonu Resimleri ilham verici.Eski eşyaları yenileme ve üzerinde küçük değişiklikler ile Mobilyaları Tadilat yaparak Değiştirme. Eski Konsol,Koltuk,Büfe,Masa,Berjer,Tv Ünitesi,Kanepe,Sandalye gibi daha bir çok Eskiyen Eşyaları Yenileme Çalışmaları Öncesi Sonrası Dekore ...
KIRLENTLERDE 3 BOYUTLU DİKİŞ İLE DEKOR OLUŞTURMA
3 d Kırlent dikişi üzerinde genelde inci boncuklar olan Kabarık iğne ile dikilen ve sonra büzülen dikiş yöntemidir. Resimli açıklamayı gördüğünüzde ne kadar kolay ve güzel olduğunu görebilirsiniz. Bu tarz Kırlent dikme çalışmalarında en ...
POLİMER KİL FİMO KEDİ YAPILIŞI
Polimer Kil Fimo İle Kedi Biblosu Yapılışı Fimodan yapılan hınzır sevimli Kedi pek şirin görünüyor doğrusu. Fimo hamurundan nasıl Kedi biblosu yapılır? çok net olarak görsel anlatımdan görüyoruz. Kedi biblosu yapımı bittikten sonra 20-25 dakika ...
PLASTİK ŞİŞEDEN MUMLUK ŞAMDAN YAPILIŞI
Pet ve Plastik şişelerimizi değerlendirmeye devam ediyoruz. şimdide plastik kola ve benzeri şşelerden neler yapabiliriz. daha önce hobi ve öğrencilere adlı menümüzde paylaştım.şimdide şamdan, mumluk yapıyoruz. [caption id="attachment_7735" align="alignnone" width="217" caption="Plastik Kola Şişesinden Mumluk, ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KOT CEBİNDEN ORGANİZE YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir