Dekorasyon KOT KUMAŞI İLE TAKI KUTUSU YAPIMI

KOT KUMAŞI İLE TAKI KUTUSU YAPIMI

1314
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi

Kot Kumaşı İle Neler Yapılır? Kot Pantolon Değerlendirme Küçük Yuvarlak Takı Kutusu yapımı için deteyları sayfada Resimli anlatımlı olarak görebilirsiniz.

Boş Koli bandı kartonunu dekore etmek için Kurdele,Organze Tül,Keçe,Desenli kağıt gibi bir çok malzeme ile yapabilirsiniz. Fakat Bugün Kot kıyafetleri değerlendirebileceğiniz Silindir şeklinde küçük Kutuları süsleyeceğiz.

Kot Kumaşından Neler Yapılıyor?

Kot Pantolondan Elbise nasıl yapılır ?  görmek isterseniz Eski Kotlardan yine geri dönüşüm Koy giysiler yapabilirsiniz. Genelde Kot değerlendirmek için Kottan Çanta yapımı daha çok tercih edilir ancak Pantolondan Elbise yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Kot Cebinden Organizer ile evinizin oda kapılarına veya banyosuna asacağınız şirin bir Ornanize nasıl yapılır ?detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Kendinize Broş yapmak isterseniz Hobi ve el işi çalışmalarında kullanmak için de işinize yarayacak Kot Kumaşından Çiçek yapılışı burada.

Sonbahar ve Kış için Kot Pantolon ve Kot Taytlarınzı nasıl doğru ve şık Kombin yapabilirsiniz Moda bölümünden Modern ve şık giyim önerileri.

Kot Pantolondan Çanta yapımı için çok fazla malzemeye gerek yok. Kot spor ve şık bir Çanta yapımına buradan ulaşabilirsiniz.

Kot kumaşa Desen Nasıl Yapılır? Kot giysilerin üzerine Kalp,çiçek veya Geometrik şekiller ile şık desenler yapmayı düşünürseniz tıklayınız..

Kot Kumaşı ile Takı Kutusu Malzemeleri

  • Eski bir Kot giysi
  • Boş koli bandı kutusu
  • Karton
  • Makas
  • Yapıştırıcı
  • kalem
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi

eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-2
Malzemeler
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-3
4 yuvarlak kesilecek ancak Kutunun altı ve içi için olacak olanlar çok az daha küçük olmalı. Diğer iki yuvarlak kapak olacağı için bir kaç ml büyük olacak
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-4
Pantolonun paça kısmını dikiş kutunun yanına gelecek şekilde kesmek gerekiyor
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-5
Koli bandıın içini ve dışını kaplayacak silindir şeklinde kesilen kotları dikin. Yuvarlak kartonları resimdeki gibi keserek kot ile yapıştırarak katlayınız.
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-6
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-7
İyi yapışması için üzerine ağırlık koyup bekletmişler
eski-kotla-taki-kutusu-yapimi-1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz