Dekorasyon KENDİN YAP KARTON KUTU İLE DEKORATİF DEPOLAMA KAPLARI

KENDİN YAP KARTON KUTU İLE DEKORATİF DEPOLAMA KAPLARI

1985
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari

Özellikle çocuklu ve Öğrencilerin olduğu Ailelere tavsiye edebileceğim Karton kutu kumaşla kaplandıktan sonra Saklama,depolama için çok şık bir Dekoratif kutuya dönüşüyor.

El yapımı Mobilya yapma çalışmaları içinde sayabileceğimiz bu çalışmada Evde küçük eşyaları,defter,kitap,oyuncak,özel eşyalar,çorap,yazmalar vs içine koyabileceğiniz şık Kutu Sepetler.

Bu tarz Karton ya da Sepet şeklinde ki Dekoratif Depolama kutuları hazır olarak dışarıda satılıyor ayrıca fiyatları hiçte ucuz değil.

Geri dönüşüm karton kutu dekoru ile artık depolamak için evde sıkıntı yaşamayacağınız gibi Karton kutuların çirkin görünümlerinden dolayı karyola altlarına,dolaplara saklamanıza da gerek kalmayacak.

Çocuk ve Bebek odalarında giysi ve oyuncakları içine koyabileceğiniz gibi Öğrenci olan evlerde Öğrenciler için şık Depolama kutuları elde etmiş olacaksınız.

Resimde örnek olarak giysi saklamak için kullanılmış. Bu arada böyle 4 ya da 6 kutuyu bir araya getirip büyük karton bir kutunun ortasına raf yaptıktan sonra kendi Dolabınızı bile yapabilirsiniz.

Beyaz Patiska ya da Amerikan bezi dediğimiz kumaş ile kaplanmış olan kutulara yanlarına süs olarak kurdele ya da kenar dantelleri hatta hazır olarak satılan kenar danteli şeritlerden yapıştırabilirsiniz.

Kumaş yerine tercihiniz tek tarafı yapışkanlı desenli kağıtlar ile kaplamak olursa kenar süslemelerinde yine kağıt fakat sade renkler ile çok hoş olabilir.

kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari

kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-1
Karton kutuların Kare ya da Dikdörtgen olması fark etmez ona siz karar verebilirsiniz.
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-2
Kutuların yanlarına oval kesikler yapalım ki hem tutabilelim hem şık kutular olsun
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-3
Kutunun genişliğini baz alarak uygun genişlikte beyaz kumaş ya da desenli,çiçekli kumaşlar tercih edebilirsiniz.
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-4
yapıştırmak için tutkal tercih edebilirsiniz.
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-5
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-6
hava kabarcıkları ve pile olmamasına dikkat
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari-7
Burada tığ ile süslenmiş kumaş kullanılmış fakat Tuhafiyeden metre ile satılan Kurdele,Kedime danteller,Yapma sahte kenar dantelleri vs kullanabilirsiniz de

kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari
kendin-yap-kutulardan-dekoratif-saklama-kaplari

Kumaş Kaplı Dekoratif Karton Kutu-Fabric Covered Decorative Cardboard Box-Fabric Covered Dekorative Karton-Tissu couvert Carton Boîte décorative-Stofbeklædt Dekorative Cardboard Box-Weefsel bedekt decoratieve kartonnen doos-Stoff Dekket Dekorative Cardboard Box-Tecido coberto decorativa Caixa de Papelão-Clúdaithe Fabraic Maisiúil Cairtchlár Bosca-Tela cubierta decorativa Caja de cartón-Tyg Täckt Dekorativa Kartong Box-Tessuto coperto decorativi Scatola di cartone-Fabric Covered Dekorasi Karton Box

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz