Dekorasyon PET TABAKLARDAN DUVAR ORGANİZATÖRÜ YAPIMI

PET TABAKLARDAN DUVAR ORGANİZATÖRÜ YAPIMI

258

Bugünde sizlerle küçük şeylerinizi,çocuğunuzun kalemlerini,ataçlarını,silgi ve kalemtraşlarını koyabileceğiniz Duvar organizatörü yapacağız.Pet tabakları kullanarak yapacağımız bu organizatör çok işinize yarayacak.Evlerimizde neler yapabiliriz ,acaba bir işe yararmı diye düşünmeden  atıyoruz. Eğer geri dönüşümden faydalanmak istiyorsanız nazarca.com sitemi takip edebilirsiniz.

duvara-karton-kalemlik-organizatoru-7
duvara-karton-kalemlik-organizatoru

duvara-karton-kalemlik-organizatoru-1  duvara-karton-kalemlik-organizatoru-2
İlk olarak 10 adet yarım 10 adet hiç kesimemiş ped tabak hazırlıyoruz.Tabakları boyayabilmek ve daha sağlam bir hale getirebilmek için üzerlerine bol tutkal sürerek gazete kağıt parçaları yapıştırıyoruz ve iyice kurumasını bekliyoruz.
duvara-karton-kalemlik-organizatoru-3  duvara-karton-kalemlik-organizatoru-4
Tabaklarımız iyice kuruduktan sonra güçlü bir yapıştırıcı ile resimdeki gibi yapıştırıyoruz veya zımbalıyoruz.Burda koli bantıyla yapıştırmayı düşünebilirsiniz fakat bu sefer boyama işlemini yapmanız mümkün olmaz. O zaman terar bantın üstüne gezete yapıştırıp boyanabilmesini sağlamalısınız. Resimde dikkat ettiyseniz içine karton yapıştırmışlar bu size kalmış bir şey.
duvara-karton-kalemlik-organizatoru-5  duvara-karton-kalemlik-organizatoru-6
Evet tam boy mukavva kartonunun üstüne yaptıklarımızı yapıştırıyor ve arzu edersek Akrilik veya Guaj boya ile rengarenk boyayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz