Örgü Modelleri Kanaviçe,Etamin GÜZEL ETAMİN VE KANAVİÇE ÖRNEKLERİ

GÜZEL ETAMİN VE KANAVİÇE ÖRNEKLERİ

12100
etamin-kanaviceler
etamin-kanaviceler

Şirin Etamin Örnekleri içinde Çiçekler,Namazlık Kenar Etamin Örnekleri,Sevimli Etamin Kanaviçe Figürler,Kırlent ve Kanaviçe işli Panolar için Etamin Motifleri Modelleri bulunuyor.

Çocuk ve Bebek Odaları için Yatak etek ucu Etamin modelleri, Bebek Yastıkları için Komik ve Şirin desenli Etaminler ile çok şey yapılır.

Kanaviçe Örnekleri artık eskisi gibi sadece Ev aksesuarlarında kullanılmıyor.Çarpı İşleri olarakta bilinen Etamin ve Kanaviçeler Örgü Giysileri süslemek için Düz Örgü modellerinde de çok kullanılıyor.

Etamin Örnekli Örgü süslemeleri Bebek ve Çocuklarda Sevimli Figürler ile daha şirin oluyor tabi bu Etamin işlemeler doğru örgü modeli ve doğru desen olarak seçildiğinde güzel durur.

Burada bu çalışmalara örnek olarak Örgü üstüne İğne ile nasıl nakış ve çarpı işlenir desenleri görebilirsiniz.

Örgü Bebek Yelek Modelleri için Jakar desen oluşturmakta Etek ucu ve Ön kenar bantların yanlarına bu desenler güzel olabilir.Tabi minik etamin desenleri seçmek gerekir.

Etamin Örnekleri şemalı değil ancak yakın çekim Etamin örnek resimleri olduğu için sayılar ve etamin de kullanılan renkler net olarak görünüyor.

Harfli Çiçekli Etamin örnekleri istekleri üzerinde geçen yıllarda paylaştığım Kanaviçe işlemeli Alfabe nasıl yapılan Şemalı modellere bakabilirsiniz.

Son olarak sizin için 2 tane Örgü modeli göstermiştim.Bu örgüler Yapraklı Örgü modeli ve Yelpaze Bebek Yeleği olarak buralarda Resimli ve Videolu anlatımlı modelleri görebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Örnekleri daha büyük görebilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz