KOLAY ETAMİN ÖRNEKLERİ


El İşleri, Havlu Kenarları, Kanaviçe,Etamin, Örgü Videoları

Kolay Etamin Örnekleri Çarpı İşi Modelleri arasından seçilen Yastık,Havlu,Kırlent ve Çocuk odası süslemeleri için Kanaviçe,Etamin Örnekleri.Aralarında Şemalı Etamin Örnekleri de olan Kenar Bordürler için Etamin modellerin yanı sıra Seccade Namazlık Etamin örnekleri de bulunmakta.

Etamin Yapılışı hem çok kolay hem de yapması en keyifli stres atmamıza ve boş zamanlarımız değerlendirmek için

mavi-sari-civci-etamin
mavi-sari-civci-etamin

evde yapılan kolay el işlerindendir.

Çeyizlik Etamin ve Kanaviçe örnekleri arasında en çok Havlularda Çarpı işleri olarak görebiliriz.Pano ve Tablo üzerine Etamin tekniği ile yapılan usta işi çalışmalarda bazı arklı dikiş tekniklerine de Goblen Örnekleri dediğimizde ulaşabiliriz.

Hayvanlı Etamin Örnekleri,Kalpli Etamin Modelleri ve Çiçekli Güllü Etamin desenleri Kırlentler için çok güzel oluyor. Bebek odalarına Beşik için örtülerde ve Bebek yatak etek uçları için Şirin Etamin Örneklerinden süslemeler yapabilirsiniz.

Örgü üzerine Etamin örnekleri ile yapılan Çiçek ve küçük şirin örnekler son yıllarda Örgü Etamin birlikteliği çalışmalara da buradan Etamin Modelleri sayfamızdan bakabilirsiniz.

Türkçe Anlatımlı Videolu Etamin Yapılışı ile Etamin de Gölge Tekniği nasıl yapılır? görebilirsiniz.

Etamin Nasıl Yapılır?

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “KOLAY ETAMİN ÖRNEKLERİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir