75 TANE KANAVİÇE HAVLU ÖRNEKLERİ

kanavice-carpi-isi-etamin-havlular
kanavice-carpi-isi-etamin-havlular

Peşkir Kanaviçeleri-Kanaviçeli Havlu Örnekleri 2018- Yeni Model Havlu Etamin,Kanaviçe ve Çarpı İşleri aralarda Goblen ve Hesap İşi Modeller tam 75 Tane Çeyizlik Havlu Etamin Modelleri.

Kenarlara uzun Etamin ve Kanaviçe Örnekleri kadar Havlu göbeğine yapılan Kanaviçe Örnekleri için Motif desenleri,Güller,Çiçek Kanaviçe Örekeri hepsi birbirinden güzel.

Modeller arasında bir kaç Tane Pike kenarı Kanaviçe Örnekleri,Çarşaf,Bohça ve Masa Örtüsü Kanaviçe örnekleri de görebilirsiniz.

Havlu İşlemeleri Örnekler için menüye Etaminler bölümüne de bakabilir ya da burada ki 2018 Kanaviçe Modelleri sayfamız da güzel modeller seçebilirsiniz.

Etamin işlemek benim en sevdiğim El işlerindendir.Kanaviçe,Çarpı işi,Etamin ya da Goblen farlı isimler farklı teknikler ancak hepsinde Çarpı işleyerek desenler yapılıyor.

Bizler de genelde Ev içi kullanılan Tekstil ürünleri,Havlu,Peşkirler,Pikeler,Çarşaflar ve Kanaviçeli Yastık Modelleri yapılıyor.

igne-nakisi-goblen-kasnak-isi
igne-nakisi-goblen-kasnak-isi

Yabacılar Kanaviçeli işlemeleri giysiler,takılar,Tablolar ve Dıy İşlerinde en çok Çin Kanaviçe Modelleri kullanıyor.

Geçenlerde yine böyle Yeni Kanaviçe Örnekleri içinden seçtiğim Çeşitli Etamin Modelleri paylaştım.Burada baktığınızda 68 Tane  Kanaviçe Modelleri görebilirsiniz.

Mutfak Masa Örtüsü,Dantelli Salon Takımları ve Pike Kenarı Etamin İşlemeleri ve daha bir çok örnek için 2018 Kanaviçeler için buradaki modellere de bakabilirsiniz.

Buradaki bazı kanaviçe Desenlerini Örgü süsleme Çarpı işleri ve Tunus İşi Patik deseni,Tunus İşi Çarpı Kanaviçe ile desenler içinde kullanılıyor

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on 75 TANE KANAVİÇE HAVLU ÖRNEKLERİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*