Örgü Modelleri ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ ŞAL YAPILIŞI VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

ÇOK AMAÇLI ÖRGÜ ŞAL YAPILIŞI VİDEOLU ÖRNEK TARİFİ

758
Çok amaçlı örgü şal modeli yapılışı
cok-amacli-orulen-sal

Çok Amaçlı Örgü Şal Örneği hem yapılışı Videolu anlatımlı hem de çok farklı şekillerde takılan Çok amaçlı Örgü Şal Modeli ile aynı anda Şal,Pelerin,Panço ve Etol olarak ta kullanılıyor.

Resimlerde ve Anlatımlı Örgü Şal videosunda da göreceğiniz gibi burada marifet örmekten çok takmayı bilmekte.Kolay Örgü Değişik şekillerde kullanılan Şal modeli Dikdörtgen şeklinde örüldükten sonra bir ucu diğer ucun yan tarafına dikiliyor.

Bu şekilde bir tane daha Fıstık Yeşili Eldivenli örgü Şal Takım daha var onun modeline de buradan bakabilirsiniz. Yeşil Örgü Şal modeli Örgü şiş işi Şal örneği isteyenlerin tam da aradığı model.

Yeşil Çiçekli örgüden Şal modeli birleştirme yerleri Tığ işi Çiçek motifleri ile yapılmış aynı renkler ile de Örgü Bayan Eldiven modeli bulunuyor.

Çok amaçlı Şal modelleri Örgü Gül veya Örgü Broşlar ile daha şık olabilir.Ancak renkli Şal Modelleri için örgü şal için kullanılan Akıllı ip yerine tek renk örgü şal çiçeği ile daha asil durur.

Tığ işi Yelek Örneği istekleri üzerine paylaştığım Başak Yelek Örneği hem kolay hem de değişik Yelek Örnekleri arayanların bakması gereken Türkçe video ile açıklamalı bir şekilde izleyerek öğrenebilirsiniz.

Farklı Örgülerde de kullanılan ancak Akıllı iple ördüğünüz de Diz Üstü Örgü Örtü,Karyola örtüsü ve Bebek battaniye modeli örgüsü için kullanılan Patika Yolu Örneği şiş işi Türkçe Örgü Tarifi videosuna bakabilirsiniz.

Örgü Şal Tarifi video içinde Şal nasıl dikilir? Çok amaçlı Şal Nasıl Örülür? görebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri daha büyük ve yakından görebilirsiniz.

Çok Amaçlı Örgü Şal Yapımı İzle-Örgü Şal Tarifi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz