BONCUKLU BÖĞÜRTLEN İĞNE OYASI TARİFİ
boncuklu-bogurtlen-igne-tig-oyasi

BONCUKLU BÖĞÜRTLEN İĞNE OYASI TARİFİ


Boncuklu Böğürtlen Oya Modeli Yapılışı-Bu sayfa da Hem Tığ Hem İğne Oyası Tarifi bulunuyor. İğne Oyası Boncuklu Böğürtlen Modeli çok ilgi çekici Modeli ve Zarifliği ile Gösterişli Çeyizlik İğne Oyalı Yazmalar istiyorsanız Bu Modeli hemen izleyip siz de yapabilirsiniz.

Güzel Değişik Tığ İşi Örgüler için Tavsiyem Fiyonk Lif Modeline bakmadan sayfayı terk etmeyin.Hatta vaktiniz varsa küçük bir gezinti ile sayfamda daha bir çok Açıklamalı El İşi çalışmaları olduğunu görebilirsiniz.

boncuklu-bogurtlen-tig-oyasi
boncuklu-bogurtlen-tig-oyasi

Çeyiz yapan her kız Çeyizin de böyle güzel Böğürtlen Oya Modeli olsun ister.Sadece Kızlar değil elbet Yazma ve Tülbent kullanan her hanım böyle şık gösterişli modeli beğenir ve kullanmak ister diye düşünüyorum.

Bu Modeli Yazmanız da gören Konu komşular Modelin Tarifini istediğin de umarım Sayfamı tavsiye edersiniz:) Tabi emek veren hanımın videosunu beğenip,paylaşıp abone olursanız Emek veren hanımı da unutmak haksızlık olur.Onunda eline emeğine sağlık.

Suna hanım Oya modelini Tığ oyası olarak ta isteyenler olduğu için Tığla Böğürtlen Oyası Modelini de yayınlamış ve ben onu da aynı sayfa da yayınlayarak Tığ Oyaları Tarifleri isteyen Arkadaşlar da faydalansın istedim.

Ayrıca Kiraz Boncuklu Böğürtlen Oyası modeli olan geçen günlerde paylaştığım Tığ oyası da benzer modelle işlenmiş ve onun da Tarifi burada.

Top boncuklar ile daha güzel olduğu söylenen Böğürtlen Yazma Oyasını Kum Boncuklar ile de deneyebilirsiniz.
Boncuklu Böğürtlen İğne Oyası Video

Boncuklu Böğürtlen Tığ Oyası Videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın