katli-hurrem-boncuklu-fistikli-kenar-oyasi

KATLI FISTIKLI MOTİFLİ KENAR OYASI TARİFİ


El İşleri, Havlu Kenarları, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Havlulara,Yazmalara Katlı Fıstıklı Tığ Oyası modeli Türkçe videosu -Mutfak Havlusu Kenar Oyası olarak ta aynı zaman da Yazma ve Tülbentler için bu modeli kullanabilirsiniz.

3-kat-fistikli-havlu-oyasi
3-kat-fistikli-havlu-oyasi

Önceki gün Gösterişli Oya Modelleri içinde çok beğenilen Böğürtlen İğne Oyası modeli çok beğenildi ve sağ olsunlar Takipçilerim tarafından da çok paylaşılan Oyanın Tarifi de burada. Boncuklu Böğürtlen Oyasının Tığla yapılan modeli de aynı sayfada bulunuyor.

3 Kat Fıstık Oyası ile yapılan Modelin Çiçek Motifleri için Hürrem Boncukları kullanılıyor. 21 Numara Tığ Leylak marka Petrol rengi Mavi 974 no-Pembe 604 no-Çimen oy içinde 702 numara ip kullanılıyor.

fistikli-hurrem-pullu-yazma-oyasi
fistikli-hurrem-pullu-yazma-oyasi

Sıralı Fıstık Oyası ortası için de Yuvarlak  Hürrem Pul Boncuklar kullanılıyor. Bu Oya Pullarının her rengi satılıyor ama bu model içi ayı renklerde yapak istiyorsanız Yeşil Hürrem Boncukları kullanılmış.

Katlı Fıstıklı Kenar Oyası Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir