Dekorasyon AHŞAP MANDAL VE YOĞURT KABINDAN DEKORATİF SEPET

AHŞAP MANDAL VE YOĞURT KABINDAN DEKORATİF SEPET

818
ahsap-mandallarla-sus-sepet-yapma

Bu aralar Ahşap mandalla neler yapılır sizlerle sıkça paylaşmaya başladım. Önceki paylaştıklarımdan Ahşap mandallı Avize Yapıma bakabilirsiniz. Bugünde Yine Ahşap mandallarla ve biraz kumaş,yoğurt kabı,falçata,yapıştırıcı ve isterseniz kenar danteli ile sizde atmak üzere olduğunuz yoğurt kabını işe yarar bir Dekoratif sepete dönüştürebilirsiniz.Resimli anlatımdan yola çıkarak neler yapmışlar bir göz atalım.Öncelikle yoğurt kabının boyutu mandalların boyuna uygun boyda olması gerekiyor.Ahşap mandalları ortadan iki ye ayırıyoruz bu arada mandal demirlerinden takı yapılışınada bakabilirsiniz.Kolay gelsin.

ahsap-mandallarla-sus-sepet-yapma
ahsap-mandallarla-sus-sepet-yapma

2 YORUMLAR

 1. Merhabalar Mustafa Bey,
  Öncelikle beni uyardığınız için çok teşekkür ederim. Ben sizin bahsettiğiniz sayfayı 2013 yılında hazırlamışım ve daha sonra 2 sene sonra bu çalışmayı paylaştığımı unutmuş ve tekrar bu sefer daha detaylı olarak paylaşmışım. Sizin uayrınız ve yorumunuz sayesinde buradan detaylı anlatımı olan asıl sayfanın linkini vererek görmek isteyen diğer arkadaşlarımıza da yardımcı olmuş oluruz. Buyrun alttaki linkte detaylı ve resimli anlatımı var
  Hayırlı Ramazanlar efendim.
  https://nazarca.com/plastik-kovadan-dekoratif-geri-donusum-projesi

 2. Merhabalar Dilek Hanım,

  Yapılan ahşap sepeti gerçekten çok beğendim.Ben de bu tip bir şey yapmak istiyorum ancak sitede yapım aşaması gösterilmemiş.Acaba bu ürünleri satıyor musunuz yoksa yapım aşamasını mı unuttunuz?

  Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim.

  Hayırlı Ramazanlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz