Dekorasyon 109 METREKARE EV DEKORASYONU

109 METREKARE EV DEKORASYONU

517
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu

109 Metrekarelik bir Modern ve şık şekilde Dekorasyon edilmiş bir evin elbetteki şeklide önemli.

Modern Tasarımlı ve özel olarak dizayn edilmiş ev sahibinin beğenisine sunulmuş.

Ben Ev dekorasyonu ve Güzel Modern evlere bakmayı çok seviyorum bugün burada biraz Dekore konusunda yazmak istedim .

Elbetteki bu evden çok daha güzel hatta çok daha Zengin mobilyalar ile döşenmiş evler var fakat ben biraz daha orta halli dekore edilmiş bir ev seçmek istedim.

Zira benim gibi Dekorasyon terimlerini ve kullanılan malzemeleri tam bilmeyen biri için daha anlaşılır olsun istedim.

109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu

L şeklindeki Salonlar dekore aşamasında hep ev sahiplerini zorlamıştır. Çünkü Salondaki mobilyaların yerlerini çok değiştirme şansınız yoktur, baktığınızda Tv ünitesinin,Salon koltuklarının ve Masa ile Konsolun yani Yemek odası takımının yerleri bellidir çok fazla değişiklik yapma şansımız oktur.

Ahşap kollu Salon Koltuk takımlarını hep sevmişimdir fakat çocukların yaşları birbirine çok yakın olduğundan yani Üçünün de çok küçük olmalarından dolayı çarpıp bir yerlerini acıtmasınlar diye kolluksuz koltuklar ve ahşap ya da metal içermeyen koltukları tercih etmek zorunda kaldım.

Salondaki Laminat zemin döşeme koyu olduğu için koyu renk Büfe bence olmamış daha açık tonlarda bir Büfe olsaydı daha uyumlu olurdu

Bu arada Dekorasyon konusunda Mastır yapmışım gibi konuştuğuma bakmayın elbetteki sizinde anlayacağınız gibi bir ev kadını ne kadar biliyorsa bende o kadar biliyorum sadece fikirlerimi sizler ile paylaşmayı seviyorum.

Burası bir Çatı katı Daire olduğunu hatırlatayım bu arada Tavandaki pencereleri fark ettiniz mi? çok hoş.

Spot lambalı bir evde oturmadım fakat Annemin bir önceki oturduğu evde spot lambalar vardı ve sürekli lambalar patlıyordu nedense

Bu arada sizinde dikkatinizi çektimi Fotoğraftaki Mutfak lavabosunun çeşmesi ters yana mı bakıyor?
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-10
Az önce çeşmenn ters yerde olduğunu yazmıştım şimdi bu resimde  görünce anladım. Fakat hala Mutfak işini çözemedim. Beyaz kollu sandalyeler çok hoş fakat ben hayalini dahi kuramıyorum zira Beyaz bizim evde Beyaz kalmaz :) Şimdi Mutfağa kafayı taktı diyeceksiniz ama Bundan başka Mutfak yok e o zaman bu Mutfakta Buzdolabı,fırın vs nerede? Hadi Fırın lavabonun altında diyelim ya Buzdolabı ! sanırım o da şu beyaz Mutfak dolaplarının oraya kamufle edilmiş ilginç!
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-9
Giyinme odası hakkında ne yazabilirim ki :)
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-7
Salonda bulunan Tavan Pencerelerini çok sevdim. Tamam genelde Çatı Katı dairelerinde oluyor ama biraz kenarda ve bu kadar 3 adet olmuyor. Yağmur yağdığı zaman ne güzel olur. Ben evde Aksesuar kullanmıyorum hatta evimizde Duvarlarda ya da Tv dolabında Resim bile yoktur. Evin içinde heykel ya da Biblo sevmem ama çok şık bir Aksesuar olursa olabilir. Bizim evde bir benim Annemin birde Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi bulunur. Zemin döşeme konusunda ben daha açık zemin döşemeleri seviyorum.
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-5
Alın işte bu resimde Mutfak tam olarak görünüyor siz Buzdolabı görüyor musunuz? Arka fonda görünen bir Davlumbaz var demek orada küçük bir Ankastre set üstü ocak var.
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-4
Bayılıyorum şu yeni çıkan Modern lavabolara fakat çocuklu evde nasıl kullanabiliriz ki. Çocukların kollarından dirseklerinden zemine akan suları düşünemiyorum :)  Ben Fayans ,Kalebodur,Seramik ne olursa olsun ıslak zemin ya da evin genelinde o zaman koyu renk Siyah ve tonlarında seviyorum.
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-3
Bu evdeki diğer Banyo sanırım zira burada da bir lavabo var. Siyah renk çamaşır makinesi çok hoş değil mi? Bir gün olurda nasip olursa evimdeki tüm beyaz eşyaları değiştirip siyah Renk Buzdolabı,Siyah renk Bulaşık Makinesi,Siyah renk Fırın hatta Siyah renk Ankastre takım alayım sorunu kökten çözeyim . Tabi önce bir ev almamız gerekiyor :)
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-2
O battaniyenin orada işi ne ki? insan onu oradan alır değil mi?
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-1
Burada Salonun dekorasyonunu daha net görüyoruz. Aslında Ev küçük değil 109 Metre kare benim evim bile 2+ 1 olsa ,olsa 80 metrekare ve Mutfağı daha Büyük. Salon Koltuk takımları fena değilmiş. Duvardaki kocaman beyaz bir Gelincik çiçeği mi? yoksa benim hayal gücüm mü çok geniş karar veremedim :)
109-metrelik-cati-kati-daire-dekorasyonu-8

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz