Dekorasyon İSTİKBAL YEMEK ODASI TAKIMLARI YENİ SEZON

İSTİKBAL YEMEK ODASI TAKIMLARI YENİ SEZON

1627
istikbal-2020-yemek-odasi-takimlari
istikbal-2020-yemek-odasi-takimlari

Evini yenilemek isteyenlerin ya da yeni evlenecek olanların tercihleri yine İstikbal Yemek Odası Takımları olmaya devam ediyor.

Her zevke ve her bütçeye göre oldukça fazla alternatif ile müşterilerini memnun ediyor. İstikbal firması bu senede müşterilerin vazgeçilmez tercihi oldu.  

İSTİKBAL BEBEK, ÇOCUK VE GENÇ ODASI FİYATLARI

2020 İstikbal Mobilya Bebekler,Gençler ve Çocuklar için Oda Takımları Sezon Fiyatları.

1957 yılından bu yana mobilya sektörünün öncü firmalarından olan İstikbal Mobilya’nın 2020 ürünlerinin tamamı kullanıcılardan tam not aldı.

Özellikle yeni kurdukları evlerinde İstikbal yemek odası tercihi yapan genç çiftlere uygun. Hem görünüm hem de kullanımın bir arada olmasından dolayı mutlu olduklarını belirtmekteler.  

İSTİKBAL SALON VE KOLTUK TAKIMLARI 2020

İstikbal Oturma Grupları,Salon Mobilyaları ve Koltuk Takımlarının Bu Yılki Fiyatları.

Daha önce de İstikbal Mobilya kullanıcısı olan müşteriler ise özellikle kalite ve fiyat noktasında tercih ediliyor. Yeniden İstikbal yemek odası takımı olduklarını söylüyorlar. 

Özellikle 1 Nisan 2020 ve 30 Haziran 2020 tarihleri arasında yapılan yüzde 35’lik indirim tüketiciler tarafından memnuniyetle karşılandı.  

İstikbal Yemek Odası Takımı Fiyatları

2020 yılı mobilya modasını belirleyen öncü firmalardan olan İstikbal Mobilya. Bu sene İstikbal yemek odası takımları için sade modeller ile karşımıza çıktı.

SALON DEKORASYONU İLE EV YENİLEME

Ev Yenileme de Öncesi ve Sonrası Salon Dekorasyonları, Salon Tasarımları ve Dekorasyon.

Özellikle yeni yapılan evlerin küçülmesi ile beraber yemek odası takımları için sadelik ön plana çıkan unsurlardan birisi oldu. 

İndigo Yemek Odası Takımı

 • İndigo Yemek Odası Takımı-Vizon-kiremit
 • İndigo -aynali-konsol-yemek-odasi
 • Studio -Collection - İndigo -Yemek -Odası -Takımı
 • İndigo- Büfe - Büfe -Aynası

Fiyat Listesi – İndigo Yemek Odası Takımı-Indigo Mini Yemek Odası Tk. (1 6.399,00 TL-Indigo Yemek Odası Tk. (2) 7.930,00 TL

“Her ev güzel İstikbal’le” mottosu ile hareket ediyor. Firma 2020 Nisan ayı itibari ile İstikbal yemek odası fiyatları için yüzde 35’lik bir indirim uygulamaya başladı.

Uygulanan fiyat kampanyası ile beraber her eve İstikbal girmesi amaçlanıyor. 

Her Ev Güzel İstikbal’le 

İstikbal mobilya yemek odası takımları için bu yılda geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıktı. Her zevke hitap edebilen modelleri ile beğeni toplayan İstikbal yemek odası serisi 2020’nin gözdesi oldu. 

Rustik Yemek Odası Takımı

 • Rustik -Yemek- Odası- Takımı-Pembe
 • Rustik- Yemek- Odası -Takımı

Fiyat Listesi – Rustik Yemek Odası Takımı-Rustik Mini Yemek Odası Takımı (1) 4.300,00 TL-Rustik Yemek Odası Tk. (2) 5.630,00 TL

İnternet sitesi üzerinden 28 farklı yemek odası modelini aynı anda görebilirsiniz. Ziyaretçiler diledikleri modeli İstikbal mağazaları aracılığı ile canlı olarak da görebiliyorlar.

Dileyen ziyaretçilerin yeni çıkan İstikbal yemek odası modellerini inceleme fırsatı buldukları internet sitesi, aynı zamanda stokla sınırlı ürünleri incelebilirsiniz. 

Canyon Yemek Odası Takımı

 • Canyon- Yemek -Odası -Takımı
 • Canyon- Yemek -Odası -Takımı-antrsit-bakir
 • Canyon -Yemek- Odası -Takımı-konsol

Fiyat Listesi – Canyon Yemek Odası Takımı-Canyon Mini Yemek Odası Tk. (1) 4.627,00 TL-Canyon Yemek Odası Tk. (2) 6.163,00 TL

Yemek odası için sadelikten yana olan müşterilerinin karşısına Canyon Yemek Odası Takımı çok güzel.  İstikbal Mobilya bu senede en çok tercih edilen mobilya firması oldu. 

Canyon Yemek Odası Takımı yanında Diego, Lena, İndigo Yemek Odası Takımları ile yine sadelikten yana olan müşterilerin beğenilerine sunuluyor. 

Luxe Yemek Odası Takımı

 • Luxe -Yemek- Odası -Takımı
 • Luxe -Yemek -Odası -Takımı-konsol
 • Luxe -Yemek- Odası -Takımlari
 • Luxe- Yemek -Odası- Takımı-kolluksuz-sandalyeli

Fiyat Listesi – Luxe Yemek Odası Takımı-Luxe Mini Yemek Odası Tk 5.695,00 TL- Luxe Yemek Odası Tk. (2) 8.995,00 TL

Daha gösterişli ve daha klasik yemek odası modellerinden hoşlanan müşterileri için. İstikbal Mobilya firması, Luxe Yemek Odası Takımı ile beklentileri karşılamaktadır.

Bu yemek odası dışında Rosalina, Luis, Mira, Elite İstikbal Yemek Odası Takımları ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. 

Kaliteli Malzeme Kaliteli Ürün; İstikbal Yemek Odası 

İstikbal yemek odası takımı imalatında kullanılan malzemelerin tamamı birinci sınıf ve uzun ömürlü kullanım için tercih edilen malzemelerden oluşmaktadır.

Özellikle kaplama ürünlerde kullanılan farklı malzemeler kolay silinebilme ve dayanıklılık anlamında mobilya sektörünün önde gelen ürünlerini oluşturmaktadır. 

Gusto Yemek Odası Takımı

 • Gusto- Yemek -Odası -Takımı
 • Gusto- Yemek- Odası -Takımı-6-kisilik
 • Gusto-Yemek- Odası- Takımı-dikdortgen-masali

Fiyat Listesi – Gusto Yemek Odası Takımı-Gusto Yemek Odası Tk. (1) 12.155,00 TL-Gusto Yemek Odası Tk. (2) 21.311,00 TL

İmalatında kullanılan temel malzemeler E1 standartlarına uygun olarak doğa ve insan dostu. Kanserojen madde içeriği olmayan ürünlerden tercih edilmektedir.

Kullanılan malzemeler kolay temizlenebilme özelliği ve ciddi bir darbe almadıkça çizilmeme özelliğine de sahiptir. 

Elite Yemek Odası Takımı

 • Elite- Yemek -Odası -Takımı
 • Elite- Yemek- Odası -Takımı-Aynali-dolapli-konsol

Fiyat Listesi – Elite Yemek Odası Takımı-Elite Mini Yemek Odası Takımı (1) 7.580,00 TL-Elite Yemek Odası Takımı (2) 9.167,00 TL

Farklı renk kombinasyonlarının uygulandığı konsollar genellikle yüksek ayaklı modeller olarak üretilmektedir.

Bu özellikle konsolun temizliği noktasında önemli avantajlar sağlamaktadır. Ve üretilen konsollar geniş iç hacimleri ile yemek takımlarını çok rahat biçimde saklayacak biçimde tasarlanmıştır. 

İstikbal yemek odası takımları için üretilen masa modellerinde kitabe mekanizmalı açılma sistemi kullanılmaktadır.

Baron Yemek Odası Takımı

 • Baron- Yemek- Odası -Takımı
 • Baron- Yemek -Odası -Takımı-konsol-bufe
 • Baron- Yemek- Odası -Takımı-masa-sandalye

Fiyat Listesi – Baron Yemek Odası Takımı-Baron Mini Yemek Odası Tk. (1) 4.659,00 TL-Baron Yemek Odası Tk. (2) 7.216,00 TL

En sağlıklı ve en uzun ömürlü kullanımlar için tercih edilen bu mekanizma gelen misafirlerinizi rahat biçimde ağırlama imkanı sunmaktadır. 

İstikbal yemek odası içerisinde isteğe bağlı olarak tercih edebileceğiniz bir obje olan vitrinler ise oldukça şık tasarımlara sahiptir.

Perla Yemek Odası Takımı

 • Perla- Yemek -Odası- Takımı - Ceviz
 • Perla- Yemek- Odası- Takımı - Ceviz-konsol
 • Perla -Yemek- Odası -Takımı - Ceviz-bufe

Fiyat Listesi – Perla Yemek Odası Takımı-Perla Mini Yemek Odası Tk. (1) 3.104,00 TL-Perla Yemek Odası Takımı (2) 5.018,00 TL

Menteşelere uygulanan yavaşlatma sistemleri ile kapaklar sert şekilde kapatılmamaktadır. Bunun yanında kullanılan temperli cam sistemleri oldukça şık durmaktadır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz