Dekorasyon İSVİÇRE 1ODA 1 SALON EV DEKORASYONU

İSVİÇRE 1ODA 1 SALON EV DEKORASYONU

528
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre

Farklı Ülkelerin Ev Dekorasyon tarzlarını merak ediyorsanız sizlere İsviçre 1+1 oda,Salon Ev Dekore fikirleri.

Ben değişik Ülkelere ait Ev mobilyalarını,düzenleme şekillerini,tasarım ve stillerini görmeyi çok seviyorum.

Her ülkenin geleneksel bir Ev Dekorasyonu vardır.

Maalesef Dekorasyon terimlerini ve lüks mobilyaların adlarını çok bilmiyorum onun için yazımda bilmediklerim ya da yanlış yazacaklarım olursa hoşgörünüze sığınıyorum.

Ama 1 oda 1 salon evi olan ve değişik bir tarzda evini iç Mimara Dekore ettirmek isteyen arkadaşlara bu güzel İsviçre evini de göstermek istiyorum.

Küçük Ev Dekorasyonu demişken pek küçük olmayan (benim evim 90 metrekare) 109 Metrekare Ev Dekorasyonu sayfamıza da bakabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Beyaz rengi çok seviyorum fakat 3 küçük çocuklu evde haliyle Beyaz kullanmak çok zor ve sıkıntılı oluyor.

Daha önce sizlere Tokyodan farklı ev dekorasyonu sunmuştum ona da buradan bakabilirsiniz.

1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre

Şimdi şöyle bir şey var ben evde resimde gördüğümüz geri dönüşüm Sehpa ya da Mobilyaları kullanmayı çok seviyorum. Fakat şöylede bir şey var Hani fakire nereden buldun? zengine nereden aldın? derler misali oluyor. Yani Modern evlerde Orjinal görünen bir şey benim evim gibi sıradan normal evlerde bir tasarım olmaktan çıkıyor ve yoktan var edilmiş olarak görülüyor.Gri renk duvar boyası bizlerin çok tercih ettiği renklerden değil fakat buradaki evde çok güzel durmuş. Duvarda asılı duran iki adet rengarenk yağlı boya manzara resimleri eve farklı bir hava katmış.Bol çekmeceli beyaz Dolap çok güzel fakat devrilir korkusunu aklımdan çıkaramıyorum :)
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre-3
Burada ki iç duvar kaplamaları sanırım Füme rengi grinin en koyu hali gibi fakat çok güzel. Ama asıl kalbimi çalan Buzdolabı oldu diyebilirim. Ben renkli Beyaz eşyaları çok seviyorum fakat çok pahalı oluyorlar.
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre-1
Mutfağın güzelliğine bakar mısınız? ne kadar hoş ve temiz. Ankastre mutfak ürünleri,Hazır Mutfak Dolapları, Granit Mermer tezgah hepsi harika
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre
İşte burada Mutfağın tamamının resimlerini görebiliyoruz. Şimdi aranızdan bana cahil diyenler çok çıkacak fakat şu Mutfak ve Salonlarda bulunan Lambalar,Avizeler niçin bu kadar alçak oluyor anlamıyorum. Tamam görsel olarak çok hoş anlaşılan masayı net olarak aydınlatsın diye bu şekilde tasarlanıyor. Fakat eşimin boyu 1,95 artık günde kaç kere kafasını bu lambaya vurur düşünemiyorum bile :) Sandalyeleri kumaş ile giydirmeleri hoş olmuş.Bu arada doğal ahşap görünümlü zemin döşemeler gözümden kaçmış değil.
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre-6
Farkın dasanız evin dekorasyonunda gerçek ve yapay çiçekler her alanda kullanılmış fakat çok şık olmuş.
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre-2
Bu duvar renginin adını bilen varsa yazsın çok hoşuma gitti doğrusu.
1-oda-1-salon-ev-dekoru-isvicre-4

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz