MANDAL DEMİRLERİNDEN YAPILAN TAKILAR
mandal-demirlerinden-takilar

MANDAL DEMİRLERİNDEN YAPILAN TAKILAR


Tam benlik dediğim takı modelleri çok yaratıcı ve harikalar.Bildiğimiz mandalların demirlerinden yapılan küpeleri,kolyeleri, mutlaka görmelisiniz. Hali hazırda bulunan küpelerinizi dahi bu şekilde üzerinde değişiklikler yaparak böyle güzel ve çok orjinal takılar elde edebilirsiniz. Eğer sizde benim gibi farklı şeylerden hoşlanıyorsanız bu takı yapmadaki yaratıcı fikri seveceksiniz.

mandal-demirlerinden-takilar
mandal-demirlerinden-takilar

This Post Has 6 Comments

 1. Mahinur

  Dilek Hanım,
  Uzun zamandır sitenizi ziyaret edip, paylaştıklarınızı inceliyorum.Hepsi çok güzel ve faydalı fikirler içeriyor.Ben de evde kendi çapımda internetten araştırıp; ne yapabilirim, nasıl yapılmış diye araştırırken çorap çiçeğe merak saldım.Yaptıklarımı sizin sitenizde paylaşmak isterim.Bunun için herhangi bir ücret talebiniz ya da satışlardan komisyon alıyor musunuz?Destekleriniz ve cesaret verici sözleriniz için teşekkür ederim.

  1. Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

   Merhabalar Mahinur hanımcım
   Öncelikle şunu belirteyim. Şimdiye kadar hiç bir alıcı ya da satıcıdan 1 kuruş dahi almadığım gibi bundan sonra da hiç kimseden almayacağım. Ben ürünlerini satmak için uygun Platform arayan hanım ve beylere yardımcı olabilmek için sitemdeki Satılıklar bölümünü kurdum. Zaten satış için açılan sayfada satıcının ya ni sizlerin verdiği iletişim bilgilerini yazıyorum alıcılar direk sizler ile iletişim kurup sizden satın alıyorlar. Dolayısı ile ben kim nereye ne kadara ne sattı haberdar dahi olmuyorum. Amacım bir nebzede olsa elimden geldiğince benimde sizler için bir şeyler yapabilmem. Ben para talep ettikten sonra bunun bir kıymetimi olur?

Bir cevap yazın