Dekorasyon AHŞAP VE DERİ İLE HARİKA GAZETELİK

AHŞAP VE DERİ İLE HARİKA GAZETELİK

320
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik

Ahşap Gazetelik Yapımı-Ahşap Gazetelik Nasıl Yapılır?-Ahşap ve biraz Deri ile evinize şık bir içine Gazeteleri,Dergileri koyabileceğiniz Gazetelik ile Ev Dekorunda farklılık yapabilirsiniz.

Resimli anlatımlı Gazetelik yapılışı size yol gösterecektir. Erkek Hobileri içinde sayılacak bu tarz Marangozluk ve Ahşap Ev Aksesuar yapımları için sadece el becerisi ve yetenek yeterli değil elbette.

Gerekli aletlere de sahip olmanız gerekir. İnce Tahtaların kullanıldığı ve çeşitli aletler ile şekillendirilen Ahşap Deri kumaşı ile tamamlandığında ortaya çıkan Gazetelik gerçekten hoş olmuş.

Erkeklerin yapabilecekleri Hobiler arasından sizlere sunduğumuz Evde Dekor Şömine Yapımı sanırım Erkeklerin daha rahat yapabilecekleri çalışmalar dan.

El Sanatlarına ilgi duyan Beyler için Dekor Şömine için Sahte Odun yapmayı düşünebilirsiniz.

Öncesi ve Sonrası Mobilya Tadilatları içinden tam 7 tane Mobilya değişimi yapımı. Bahçe için sizin Köy ve Bahçelere çok kullanışlı Briketten Barbekü alanı yaparak kış aylarında bahçede Mangal keyfi yapabilirsiniz.

10 harika Dekorasyon Önerisi olan sayfamıza bakarsanız eğer Evin dekorunda değişiklik yapmak isteyenler için çok güzel Resimli Dekore fikirlerini görebilirsiniz.

Eski Emaye Banyo Küvetinden Köy Fırını Bahçe içinde çok güzel olur. Hem keyifli hem uzun süren Fırın yemekleri için odun ateşinde lezzetli yemekler yapılır.

Balkon,Teras veya Bahçeniz için Ahşap Paletler den Sedir yapmak isterseniz Resimli açıklamalı olarak tüm detaylar bu sayfada.

Dekorasyon adlı menüye bakarsanız çok daha fazlasını görebilirsiniz.

ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik

ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-2
Malzemeler
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-3
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-4
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-5
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-6
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-7
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-8
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-9
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-10
ahsap-ve-deri-ile-harika-gazetelik-1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz